Jump to content

Skoda Scala


steeffys
 Share

Postare recomandată

Eu am specificat doar ca tehnic se pot monta anvelope de 225 mm latime pe jante 7J, daca nu sunt in CIV evident ca nu e legal Oricum nu ar fi nici primii, nici ultimii care merg cu o combinatie de jante/anvelope neomolmogate pentru masina lor. 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Merci oricum la toata lumea pentru implicare , am fost la RAR acum 2 zile si ne-au dat cu flit :D

Erau cam 200 de masini pe "coada" si ne-au spus aproape tipand..."numai de voi nu avem timp!" :P   Dupa ce s-au calmat ne-au dat de inteles ca se pot omologa anvelopele dar pretul este undeva la 7600 ron si dureaza destul de mult acest proces(acte retrimise in fabrica....nu prea am inteles noi ce si cum dar le vom mai face o vizita cand se mai calmeaza samsarii cu jdamiile lor de bombe pe roti!!!

#RazvanCC-->"Sau va mutati in alt "judet", unde dimensiunile sunt legale "......prea tarziu pentru unii dintre noi(40 , 53 si 61 de ani) cei 3 nebuni care vrem doar sa mai infrumusetam masinutele stoc...si DA aveti dreptate daca va ganditi ca ne-a apucat nebunia "tuningului" la varstele astea!!!

 

PS:

intre timp pe Fabia cu motor in 3 cilindri cu 109Hp sau 1.6MPI !!!

image.thumb.png.84cd058a8c7cbacf22edbb50c189cb3e.png

Va salutam , aveti grija de voi si benzina in rezervor sa fie! :D

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!