Jump to content

Golf5 2006 R32


medley

Postare recomandată

8 proprietari, wow. Lumea pe-aici strâmbă din nas de la 2 în sus.

E bună de ţinut pentru nepoţi, te vor iubi maxim. :) 

Link către comentariu

cand citesc motivatiile tale parca imi aud gandurile cu privire la golful meu :)

faina masinarie! sa te bucuri multi km alaturi de ea!

Link către comentariu

Sa o stapanesti sanatos! Felicitari pt masina! Sa urmaresti cum sta cu rugina, in UK stiu ca aripile fata sunt recunoscute de producator ca ruginesc in partea de sus si se schimba gratis. 

Link către comentariu

Multumesc tuturor. Aripile au fost schimbate pe garantie inainte sa o iau eu. Stiu ca toata lumea e panicata cu asta si au schimbat o gramada aici. Oricum, am citit 6luni de m-am saturat. Reviewuri, pareri, probleme, au aici si forum doar pt r32 uri asa ca lectura am avut. Am avut g5 si inainte si forumul asta din Ro a ajutat enorm atunci si ajuta ai acum cand nu gasesc o info la ei asa ca profit de ocazie si multumesc tuturor celor ce contribuie la vwforum.ro ca e multa informatie gratuita si e de apreciat timpul celor ce au pus-o la dispozitia noastra.

Link către comentariu

Foarte frumoasa jucăria ...motor aspirat 3.2...bijuterie. Sa o stăpânești sănătos... 

Link către comentariu
  • 1 month later...

Deranjand linistea Scotiei.

P.s-Nu am ajuns la viteze care sa depaseasca limita legala pe acea portiune de drum, scopul a fost sunetul.

 

Modificat de medley
Explicatie
Link către comentariu

Frumos, un vis devenit realtitate pt tine ! Sa o stapanesti sanatos si sa te bucuri de ea. Sunt si eu prin grupurile de UK, si da, e ceva activitate in aria GTI / Ed / R32..am ramas surprins chiar :))

Link către comentariu

frumoasa masina, sa te bucuri de ea cat mai mult! Nu are rost sa mai zic de bine de ea ca le stii si tu prea bine, dar e un motor genial :) .

Link către comentariu
  • 4 weeks later...

Am ajuns si online, pe unul din canalele unde omul testeaza masini second hand pt clienti. Ma injura toti ca am volan pe dreapta (printre altele):), nu inteleg de ce nu e evident ca masina circula in UK.

Link către comentariu

Super masina, sa o stapanesti sanatos! Am vazut prezentarea pe youtube la Masinapotrivita (asta daca nu o confund).

Modificat de dragosp92
Link către comentariu

Multumesc dragosp92

Bgd_b92 e canalul de care zicea dragos, dar banuiesc ca nu e ok sa las link aici.

Link către comentariu
  • 4 months later...

Salut, in afara de revizii si benzina nu prea am mai facut nimic la masina asa ca acum adaugam niste mici accesorii, ca tocmai ce au venit. Cred ca o sa arate bine dupa ce le "instalez".

IMG_20200304_200028__01.jpg

Link către comentariu
  • 7 months later...

17 luni mai tarziu, 25k km adaugati, avem acum 185k. Am iesit la o plimbare de 600km, de placere. Manca bani, nu zic nu, dar si ofera placere in schimb.

rsz_img_20201017_105314__01.jpg

IMG_20201017_160733__01.jpg

Link către comentariu
  • 4 months later...

Salut,

Vestea proasta: m-a zgariat unul cu o remorca.

Vestea buna: avem cauciucuri noi. Trebuie doar sa reconditionez jantele, parca nu as lua unele noi, imi place look-ul clasic.

Screenshot_20210227-075847__01.jpg

Screenshot_20210227-075918__01.jpg

Modificat de medley
Link către comentariu

Clar nu inlocui jantele cu altele, asa trebuie sa arate un R32, si oricum la reconditionare vor iesi ca noi

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Au venit chestii mici: logo pentru cheie, capace la jante si piele pentru volan. Voiam sa merg la unii sa il imbrace dar sotia a spus ca vrea sa incerce sa coase ea. S-o vedem.

Cand se incumeta, revin cu poze inainte si dupa, daca nu iese o tiganie.

Weekend placut.

IMG_20210312_194746.jpg

Modificat de medley
Urari
Link către comentariu
  • 1 month later...

Salut,

Daca cineva vrea sa vada cum arata de aproape pe afara si la interior masina, am facut 2 clipuri. Nimic spectaculos, filmate cu telefonul.

Exteriorul

 

 

Interiorul - https://youtu.be/Pi46RYT_in0

 

 

 

Modificat de medley
Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!