Jump to content

Pareri leasingautomobile.ro


Alexcl
 Share

Postare recomandată

Salutare,

Intentionez sa cumpar un VW Passat B8 combi din DE si am vazut ca cei de la leasingautomobile.ro ofera un serviciu prin care iti aduc o masina la comanda si o poti achita in DE la pret net ( iau masina pe firma ). Pachetul include o revizie si garantie 3 luni, iar pretul este de aprox. 1250 Euro + TVA ( adus + revizie + garantie + comisionul lor). Mi se pare acceptabil acest pret, insa as vrea sa stiu daca a mai cumparat cineva masini de la ei si daca au fost ok masinile aduse. Mi-au facut niste propuneri, mi-a placut mult una din ele: Passat B8 break, 1.6 tdi, an 2015, manuala, 103.000 km, Comfortline, faruri LED, scaune electrice incalzite si cu masaj, senzori parcare fata-spate, 1 proprietar, fara accidente/elemente revopsite. Pret: 11350 EURO net, la care se adauga costul de mai sus.

Asadar, a mai luat cineva masini de la ei ? Ce feedback aveti ?

 

Multumesc anticipat.

Modificat de Alexcl
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...

Salut,

Si eu intentionez sa cumpar in viitorul apropiat de la ei. Vad ca n-ai primit niciun raspuns ... tu insa ai cumparat ?

Dupa o scurta discutie cu ei pot sa-ti confirm doar ca si eu am primit aceiasi ofeta vis-a-vis de adus+revizie+garantie+comision.

Daca ai cumparat ... poti sa impartasesti experienta ?

Zi buna!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...

Salut, nu am cumparat inca, urmeaza sa cumpar luna aceasta de la o cunostinta o Skoda Octavia. Nu te pot ajuta cu alte informatii...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...

Salut 

Si eu am primit aceeasi informatie ,sincer pare tentant  si nu prea stiu ce sa fac .. voi ati reusit ceva cu ei pana la urma ? 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

On 10/4/2019 at 7:32 PM, vw_owner_ said:

Salut,

Si eu intentionez sa cumpar in viitorul apropiat de la ei. Vad ca n-ai primit niciun raspuns ... tu insa ai cumparat ?

Dupa o scurta discutie cu ei pot sa-ti confirm doar ca si eu am primit aceiasi ofeta vis-a-vis de adus+revizie+garantie+comision.

Daca ai cumparat ... poti sa impartasesti experienta ?

Zi buna!

Salut

Ti.ai luat de la ei ? 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!