Jump to content

Identificare piesa


Grosu alin
 Share

Postare recomandată

Va salut! De curand am achizitionat un vw t5 doka an 2011,140cp,motor 2.0...toate bune si frumoase numai ca in mers balamalele (din ce am observat sa ros ceva teflon pe acolo ) din poza atasata joaca foarte rau si fac un zgomot infernal ..de aceea as dori sa le inlocuiesc ( stiu ca treaba nu e chiar asa simpla cu inlocuirea precum pare). PROBLEMA e ca nu stiu cum se numesc .. un cod ceva de piesa ..orice ajutor sau informatie ar fi binevenita..multumesc..

52300342_2247016062232042_2075806588064497664_o.jpg

53022831_2247015908898724_1239026257337778176_o.jpg

Modificat de Grosu alin
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Aceste balamale nu le vei gasi in cataloagele de piese vw intrucat carosarea se face de catre terti.

Cauta in zona ta firme de profil, si cu siguranta te pot ajuta cu o alternativa.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

MERSI..am cautat...dar  ..din ce am inteles.e originala vw ...acum nu stiu ce sa zic

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

NU apare bena in ETKA.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cauta la Scatollini. Ei caroseaza de obicei.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...
  • Ex member a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!