Jump to content

Socket bricheta


flavyus1987
 Share

Postare recomandată

SEAT Toledo 2016 1.2tsi are plus permanent pe socket bricheta. Siguranta 47 fiind assignata.Aceasta are plus si dupa scoaterea cheii din contact, si dupa incuierea masinii. 

Asa e si la voi? 

Am testat cu un incarcator de telefon luminat cu led, si nu se stinge. Incarca in continuare. 

 

E dubios. 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  Ce-i dubios? O groaza de masini au bricheta cu plus permanent. Eu am Seat leon si Skoda rapid cu + permanent pe bricheta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ok atunci.

Nu e masina mea ci a unui prieten. Am observat încarcatorul aprins fara contact, lucru pe care el nu il observase pana in acel moment. De aceea nu stiam ce sa cred. 

Mulțumesc! 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 years later...

Salut, a înlocuit cineva socket-ul ăla negru cu ceva pe led (alb ,verde) ? Mă interesează legăturile, mufa de pe mașină are 2 pini din fabrica deși ea e pentru 3 pini .Ms

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

MAi tragi un pin de iluminare.

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 10 months later...

Chiar dacă nu s-a mai scris de aproape 3 ani, sunt proaspăt posesor de Seat Toledo 2015 Style. Referitor la prizele de 12 v, mai exista alta în mașină, în afara celei de lângă frâna de mână?

Modificat de Helloween
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

F l o r i n

In portbagaj sau in spate cotiera, ai?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

O să mă uit mai atent în spate la cotieră, în portbagaj nu am văzut.

Modificat de Helloween
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

F l o r i n

Da, nu au toate, din pacate....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Revin, poate un pic cam târziu, confirm că nu am găsit altă priză în afară de cea de pe consola centrală. O să încerc la vară să mai montez una, măcar pentru pasagerii din spate, dar care să nu mai fie alimentată la + permanent.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!