Jump to content

Adaugare sloturi USB in Golf VII


floraur1
 Share

Postare recomandată

Salve, as vrea sa mai pun pe masina un slot USB, insa as dori sa il asez langa schimbator in partea dreapta, unde exista loc destul. Nu gasesc insa exact ceea ce-mi trebuie. Sunt cateva solutii, pe care nu le inteleg exact unde se aseaza.

Spuneti-mi daca aveti alte surse care sa ofere exact ceea ce caut.

Asa ar fi ideal, insa nu gasesc echivalent pentru Golf 7

 

Atasez si celelalte chestii pe care le-am mai gasit pe net...

Aici as vrea sa le asez, daca s-ar putea. Eventual sa cuplez una de sistemul multimedia.

76B9B1EA-686D-4255-BB2C-68B98E3711E7.jpeg

 

Asta chiar nu stiu unde isi poate avea locul! Cumva in torpedou?

 

Si asta este interesanta, n-am verificat insa daca poate fi montata langa bricheta.

 

 

Asta cred ca pote fi montata in licul prizei actuale, intrebarea este daca se pot conecta amandoua la sistemul masinii...

6EA47698-9923-426F-B126-1ED3893E136C.jpeg

FCF8006D-9D5C-47D8-80F5-723DD392F223.jpeg

53D482FE-4EA5-4730-BE81-E9D1B78DB92A.jpeg

Modificat de floraur1
adaugari
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 years later...
  • 1 month later...

Inca o optiune de a adauga porturi USB extra la Golf ar fi varianta de schimbare a cadrului cu grilele de ventilatie spate, din cotiera.

 

Porturile USB se leaga la bricheta de langa suporturile de pahare. Totul este plug & play. Atata doar ca necesita un pic de timp, pana se desface cam toata consola centrala, pentru a avea acces la mufa brichetei.

 

De gasit asa ceva pe aliexpress, la preturi de aproximativ 200-250 de lei, in unele cazuri cu tot cu transport la acesti bani.

 

 

 

Modificat de LUFY
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!