Jump to content

Vopsitor/vopsitorie buna in Craiova?


snooby
 Share

Postare recomandată

Salut. Ma puteti ajuta va rog cu ceva recomandari vopsitor/vopsitorie buna in Craiova. Am fost la Autec in Craiova si nu a iesit deloc cum trebuie..va multumesc!

Modificat de snooby
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu am vazut 2 masini vopsite integral, destul de bine, la Serpico. Nu ii laud, au si ei bube dar masinile nu aveau nici un fel de problema pe partea de vopsea.

La autec nu ai garantie la lucrare si manopera ? Sa refaca totul cum trebuie, parerea mea

Modificat de gabip
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ms de rsp..cei de la autec vopsesc strict dupa codu masini..eu am alb candy..ei folosesc alb briliant..un alb mai stralucitor..nu au vopsitor bun..de 2 ori am vopsit-o la ei..au zis ca nu au ce face....sunt praf pe partea de vopsitorie acolo..la.autec tg jiu cand le-am aratat poze cu masina au recunoscut ca nu e bine..daca nu gasesc pe.cineva ok in Craiova..cred ca acolo am sa merg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Chiar aveam de gand sa merg la Autec Craiova. Un mic incident cu un mare caine si trebuie schimbata/vopsita bara fata. Sa evit Autec Craiova pentru partea de vopsitorie ?

b6df0f9a-d90e-4702-9b90-3c609f438e68.JPG

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...
robert.alexandru

Prietena mea a avut bara spate vopsita la Autec si se cunoaste o diferenta de culoare ( masina era aproape noua deci vopseaua inca nu se decolorase pe ea ). A avut si o indoitura pe portbagaj pe care au facut o de rahat si care s-a decojit putin ...

In schimb, a vopsit aripa fata la Serpico si nu se cunoaste absolut nici o diferenta fata de restul masinii.

Acum voi alegeti. Dupa parerea mea, un vopsitor independent e mai recomandat decat cei din reprezentante, dar ca idee, Autec nu mi-a facut o impresie buna :)

Modificat de robert.alexandru
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!