Jump to content

VW Tiguan II .:R Oryx White


lambda_dryver

Postare recomandată

@C Z R Done! Multumesc :beer: 

 

Pregatesc ultimul capitol zilele astea cu impresii, concluzii, miciile (si marile) placeri descoperite dupa toata transformarea prin care a trecut! Este clar "wow" ce a devenit masina acum si, efectiv, nu ma mai satur de ea :D.

Link către comentariu

Cred ca e cel mai chipes Tiguan pe care l-am vazut, mai ales ca are apucaturi de R :D !  Unul dintre cele mai frumoase thread-uri de pe aici. Keep it up! 

Link către comentariu

Mai degraba apucaturi de luat la misto RSQ3 :)) Ca a trecut de mult de nivelul de apucaturi de R. Sunt foarte curios sa citesc parerile acum dupa ce a trecut o perioada si poate fi totul obiectiv.

Link către comentariu
On 9/22/2020 at 4:26 PM, lambda_dryver said:

Pregatesc ultimul capitol zilele astea cu impresii, concluzii, miciile (si marile) placeri descoperite dupa toata transformarea prin care a trecut! Este clar "wow" ce a devenit masina acum si, efectiv, nu ma mai satur de ea :D.

 

Inca asteptam impresiile... :D 

Link către comentariu
  • 4 weeks later...
  • 9 months later...

Masina asta iese in evidenta intr-o mare de masini prin subtilitatea si bunul cu gust cu care este modificata.

Link către comentariu

Nu cred ca as putea sa o spun mai bine decat a facut-o deja @ShadoWzZ. Fix aceiasi parere am si eu despre masina ta. Iar sub modificarile subtile se ascunde o herghelie bine antrenata :)) 

Felicitari!

Link către comentariu
lambda_dryver

Mulțumesc frumos @sNaKeyy! 🍻

 

Sa zicem ca urmatorul pas nu va mai fi la fel de subtil, dar poate nici prea “flashy” n-o sa fie :)).

 

#staytuned

Link către comentariu
  • 1 month later...

🤩 A venit bodykit-ul si e si montat deja?!  Nu ne mai fierbe si baga poze (nu te zgarci la numar)!

Link către comentariu

Am pus emoteicon de ras frenetic la postarea lui Cata pentru ca Matei vrea sa tina lumea in suspans, sa creasca asteptarea iar tu i-ai dat la glezne :))))))))))))))

Link către comentariu

@Catta83 @ShadoWzZ Nu face omul nimic cu voi! 🤣

 

Este încă “work in progress”.
Mai tăiem,

mai lipim,

mai îmbunătățim,

adaptam,

montam și,

după vopsit, postam! 😂.

 

Mi-a ieșit chiar și rima! 

 

#staytuned 😈

Link către comentariu
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Au aparut ceva poze "pe surse".  🕵️‍♂️ Nu dau din casa, asteptam si varianta oficiala :D Felicitari! E....

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!