Jump to content

Becuri VW Sharan


locdeparcare
 Share

Postare recomandată

Salutare, ce tipuri de becuri sunt montate pe Sharan (eu am unul din 2002) si cautam sa completez masina cu ceva becuri (lipsa - ex. becuri de ceata - cele de pe haion). La fel, pentru pozitii (spate) si pentru becurile de frana si semnalizare (Fata-spate). In afara de cele de la faruri, cam toate becurile m-ar interesa ce model sunt (ce putere etc) pentru a ,,face,, un set de rezerva. Multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...

Buna ziua. Doresc sa stiu cum poate fi schimbat becul ars de la pozitie fata dreapta vw sharan 2001.

Cu respect.

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

In carena de plastic de la roata ai un fel de usita sau dai faru jos.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Salut , am achizitionat un sharan din 2011 si am o problmea imi apare in bord AFS bending light broken , tin sa precizez ca este bi-xenon si ambele functioneaza si pe faza lunga si faza scurta . am incercat sa sterg eroarea la un service dar tot asa imi apare . ce pot face ?? credeti ca este o problema de amperaj sau asa ceva ? ce trebuie facut . Multumesc .

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!