Jump to content

Lumini ambientale trimuri usi [Passat CC]


alexchivu
 Share

Postare recomandată

Am găsit un atelier/service la care pt 500 lei instalează lumini (monocrom - alb sau rosu sau albastru etc) iar pt 200 in plus le instalează si in ornamentele de bord.

În buzunarele ușilor sau mânere mai costa câte 100, insa la astea nu ma prea încântă ideea (nu îmi dau seama cum s-ar vedea - mi-e sa nu fie prea luminos sau kitch). Dacă credeți ca arata bine și merita, va rog sa îmi spuneți.

 

Având în vedere costul unor lumini ok, cât și efortul de instalare, parca as merge pe varianta asta, cu instalare la ei.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 months later...
On 10.02.2018 at 21:57, alexchivu a scris:

PSX_20180210_215339.jpg

PSX_20180210_215356.jpg

PSX_20180210_215434.jpg

 

Salut, sunt trimuri originale? Cum ai schimbat culoarea din alb în rosu? 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ma scuzati de dublu post, colegul de mai sus nu raspunde, poate e cineva care stie. Văzusem pe un forum (nu stiu sigur daca aici) ca se poate modifica culoarea luminilor ambientale de fabrica, din albe in rosii fara prea multe modificari, fara sa se schimbe ledul sau altceva, doar se inversa ceva, ceva legat de polaritate din cate imi aduc aminte. Poate este cineva care a facut schimbarea aceasta si ma poate ajuta. Sau poate cunoaște cineva forumul unde s-a discutat. 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!