Jump to content

Lumina plafoniera portbagaj nu functioneaza


petervirtual
 Share

Postare recomandată

Buna ziua! M-am tot uitat peste topic-uri dar nu reusesc sa identific unul similar cu problema pe care o intampin si care este de felul urmator: luminile la plafoniera pasageri stau permanent aprinse, asta dupa ce am incercat sa schimb un led care palpaia. De atunci plafoniera nu se stinge nici din buton, trebuie sa deconectez mufa. Toate celelalte lumini din interior functioneaza corect, nu am nici o siguranta arsa, ca si erori inregistrate am avut:01304 - Radio, 132610 - Motors for Rear Central Locking si 132866 - Switch for Rear Central Locking (s-a intamplat o data ca prtiera spate stanga sa nu se descuie o data cu celelalte portiere din inchidere centralizata, a fost nevoie sa inchid si sa redeschid). Are cineva idee daca a re asta vreo legatura cu plafoniera? Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!