Jump to content

Vopsitorie tinichigerie in cadrul dealerilor VAG


MOTANUL
 Share

Postare recomandată

Revin cu feedback ... am reparat masina la Metrotehnica... totul pare ok.

Personalul a fost foarte amabil

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 months later...
  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • andREI

    7

  • Escape

    2

  • Buraddo

    2

  • rayn

    2

Top Posters In This Topic

Posted Images

Aseara mi am găsit mașina făcută praf pe partea șoferului.Logic că nu și a asumat nimeni fapta și că trebuie să mi plătesc singur reparația acum, deoarece nu am casco.Am nevoie de sfatul vostru.Nu știu ce să fac.Să încerc într-un service o reparație de la A-Z sau să încerc să o repar din dezmembrări.Se pot îndrepta loviturile astea (poze mai jos) sau nu se merită?Aș vrea să iasă cât mai apropiat de cum era înainte (știu că nu se poate).Poate îmi recomandați un service ceva de prin București (pe cele din Giurgiu le știu deja), care lucrează mai ieftin.

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 8 months later...

Ce dealer VAG este aproape de perfectiune din punct de vedere al reparatiilor  tinichigerie/vopsitorie?Dezamagiri sau satisfactii in urma serviciilor oferite de catre dealerii VAG pe linie de tinichigerie/vopsitorie ?

Modificat de passat26
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Marian a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!