Jump to content

Intalnire Seat


DaniS
 Share

Postare recomandată

90 % vin si eu

restu de 60 % vedem

Nenea leone, ori eu am lipsit de la matematica... ori nu mai stiu tabla adunarii. 90% vii, restul de 60% mai vedem, in total 150% :icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 384
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Cristian

    62

  • Matrixu

    28

  • FiReBuRn

    24

  • leone82

    14

Top Posters In This Topic

Posted Images

cred ca ai numai 10 la matematici ;)

evident ca mi-am pus in tema interesul catre o intalnire de SEAT-isti ... si am incercat sa sugerez ca sunt interesat dar ca tot omu

zic ca vin si poate intervine ceva deci a rezultat un procentaj deviat 90-60 ... oricum ideea e ca o sa incerc pe 30 sa ajung la politehnica daca asa a ramas si sant curios de ora si locul exact .... multzumesc pentru atentie !

Modificat de leone82
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

PoliVALENTA, nu Politehnica. Tot cu poli incepe, dar e ceva distanta intre ele. Am ales Polivalenta pentru ca la Politehnica la ora 11 ziua e crima si pedeapsa, nu te poti ascunde nicaieri de soare. Cei care vin la intalnirile saptamanale stiu despre ce vorbesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

deci la POLIvalenta la ora 11 duminica ... mersi am inteles .... o sa ma i-au dupa S-urile de la SEAT ca sa imi dau seama care este grupul de SEAT-isti

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

dupa calendaru meu 30 iunie pica sambata nu duminica... wtf? :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

deci la POLIvalenta la ora 11 duminica ... mersi am inteles .... o sa ma i-au dupa S-urile de la SEAT ca sa imi dau seama care este grupul de SEAT-isti

pardon sambata ma luat cristi prea tare m-am intimidat !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

daca nu o sa fiu "tarat" prin alte locuri...o sa vin si eu la intalnire :)

iar cei care vin si nu au masina (au masini in asteptare) ...nene..puteti veni, dar cu berea in mana :) :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nene, cu berile, nu cu berea, pai noi ce facem? Macar una pentru fiecare, fara alcool. Acum serios, vad ca lumea vrea sa vina, e entuziasmata... Super.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

aoleu... la 11 dimineata sambata..... mai bine vineri noaptea :lol:....o sa incerc sa ma scol devreme

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nene, cu berile, nu cu berea, pai noi ce facem? Macar una pentru fiecare, fara alcool. Acum serios, vad ca lumea vrea sa vina, e entuziasmata... Super.

noroc cu mine ca am facut atmosfera

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Aha, sa inteleg ca trebuie sa ma simt dator cu o bere la tine? :) :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

deci vin multi??? sa stiu daca vin cu laptopul... cine vrea diagnoza gratis (erori chesti rapide) sa vina :icon_thumright: :D sambata.... sper sa ma scol.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mnaziua.

Am auzit de aceasta intalnire si sper sa vin si eu (daca ma primiti)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pai nu se vand bilete, esti binevenit. Cu cat mai multi cu atat mai bine, daca va iesi ok poate mai organizam si in continuare intalniri de genul asta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ok. Vin si eu sambata, 30 iun, ora 11:00, Polivalenta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si eu care aveam planuita o plecare pana la socrii... Cred ca o sa mai trebuiasca sa astepte! :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

E posibil sa nu ajung la intalnire :) pentru ca nu o sa fiu in Bucuresti .

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sambata 30 iunie, ora 11 Polivalenta.

Voi fi si eu acolo. :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

multumesc de mesaj d-lui CristiN (stiu ca probabil a fost trimis automat dar m-am simtit si eu bagat in seama :) )

o sa vin si eu sambata cu cazanu meu si cu un posesor de permis nesuspendat (nu ca al meu) pt a pilota :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

d-lui... :). Asta cu domnul ma da pe spate. Da, a fost un mesaj trimis la o lista de posesori de SEAT, dar mi-ar placea sa vina cat mai multi din lista de peste 100 de membri la care am trimis mesajul.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Adevarul e ca efectul a fost cel scontat, si eu m-am simtit bagat in seama! :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

e intr-un fel :)

si ca tot nu veni vorba dar o aducem acum, are cineva sticker cu vwforum ca sa achizitionez si eu? d'ala mai micutz ar fi minunat! mersi.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

e intr-un fel :)

si ca tot nu veni vorba dar o aducem acum, are cineva sticker cu vwforum ca sa achizitionez si eu? d'ala mai micutz ar fi minunat! mersi.

Eu mai am ceva stickere... dar nu mici, mari. Si sunt fara bani.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu sunt pe bani...sunt pe beri :) :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!