Jump to content

Intalnire Seat


DaniS
 Share

Postare recomandată

Cum sunt proaspat posesor al unui Seat Ibiza 1.4 MPI 2006, si cum datorez aceasta alegere informatiilor obtinute prin intermediul acestui forum, sunt curios cand va fi urmatoarea intalnire Seat in Bucuresti.

Stiu ca exista topic separat pentru intalnirile membrilor vwforum :)) dar cred ca asta se adreseaza direct fanilor Seat.

Daniel

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 384
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Cristian

    62

  • Matrixu

    28

  • FiReBuRn

    24

  • leone82

    14

Top Posters In This Topic

Posted Images

Se pare ca nimeni nu vrea sa ne intalnim.....cel putin din membrii mai vechi.

Nimeni nu vrea sa puna un post aici.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pai tot acolo va inscrieti. toti cu seat se inscriu acolo. SEAT nu e forum separat, e doar un alt subforum.

eu de exemplu am 3 masini..ce fac ma inscriu si la seat, si la Golf 2 si la Golf IV?

deci daca vreti sa veniti urmariti topicul ala!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 9 months later...
  • 2 weeks later...

:D Abia acum vad si eu.Intr-adevar am stat mult pe ganduri. :offtopic: Data viitoare...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

salut... iaca am vreo o luna de vechime in forum si am o idee pe care cred ca o putem pune in practica, noi, astia din Sibiu... si din imprejurimi, ca tocmai am vazut azi dimineata un super leon tunat la marea arta... cred ca de cei de la bucur tuning...

deci, daca tot sunt pasionati de genul acesta, ce spuneti de o intalnire Seat la Sibiu?...

Am vorbit saptamana trecuta cu directoarea dealearului de aici, Porsib, si zicea ca o sa inaugureze showroom-ul renovat zilele ce urmeaza... si ca ar fi interesata sa sustina o intalnire Seat la Sibiu, intr-un eveniment eventual cuplat cu lansarea showroom-ului modernizat.

Prin urmare, lansez invitatia, cred ca putem face un pic de tam-tam si prin presa daca este nevoie... Ce credeti ca ar mai trebui? Si, mai ales, cine ar veni la Sibiu la o astfel de intalnire?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...
Si, mai ales, cine ar veni la Sibiu la o astfel de intalnire?

Eu unul as veni...Bine, la mine e mai usor ca sunt din Sibiu..Anunta-ma si pe mine daca se intampla ceva la Porsib.Multumesc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

No, pana acum suntem doi. Cred ca ar mai trebui ceva lume. Oricum, in dupa amiaza aceasta o sa ma intalnesc cu cei de la porsib, sper, si aflu mai multe detalii. Se pare ca, deocamdata, la Sibiu trebuie un pic mai mult popularizata o astfel de intalnire.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mai ca as face si eu un drum pana acolo...ca de fiecare data cand vin in Sibiu...nu va gasesc pe nici unul si bat orasul de unul singur...sau dorm. Sapt. trecuta unde v-ati ascuns?

P.S. Ma primiti si daca n-am Seat? :)) (stau si eu ascuns prin parcare pe undeva)

Modificat de Rapier
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

avand in vedere ca suntem deja o gramada de seatisti in bucuresti, cred ca ar fi cazul sa facem o intalnire doar a noastra... eventual ne putem intalni in curte la un dealer seat. deja s-a facut frumos afara...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pai bine Sibienilor, cand s-a vrut sa facem marea inatlnire la SB, de ce nu ati votat? acum, veniti la Cheia!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vin si eu oriunde se tine, Sibiu, Bucuresti.....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

avand in vedere ca sunt proaspat membru, nu am cum sa ratez. cine hotaraste cand si unde? (ca sa vin si eu)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Duminica, la intalnirea de la politehnica, ma gandeam sa stabilim ceva concret despre urmatoarea intalnire. Ma gandeam sa facem si ceva poze cu masinile noastre, pentru o viitoare galerie SEAT. Deci, cine poate veni, va asteptam.

Intalnirea e la Politehnica, duminica, la ora 11, in fata rectoratului, la coloana infinitului.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Voi incerca sa ajung si eu!

Ce idei aveti de intalnire? Puneti-le aici ca sa vin documentat :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ma gandeam sa facem o intalnire SEAT la un dealer, adica sa organizam intalnirea cu el. Eu de ex as vrea sa dau un test - drive cu un leon 1,6 Sport up, sunt sigur ca mai sunt si alti seatisti pe care ii intereseaza un model anume. In rest, putem discuta cu ei despre oferte speciale pentru vwforum. Sunt sigur ca avem ce face in cele 2-3 ore pe care le-am petrece acolo.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Desi ma anuntatsem prezent duminica asta, schimbare de planuri, nu mai pot sa ajung..

Cristi - 1.6 pun eu la dispozitie, ca nu-mi mai ajunge, trebuie sa incerc unul de 2l :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...
Ma gandeam sa facem o intalnire SEAT la un dealer, adica sa organizam intalnirea cu el. Eu de ex as vrea sa dau un test - drive cu un leon 1,6 Sport up, sunt sigur ca mai sunt si alti seatisti pe care ii intereseaza un model anume. In rest, putem discuta cu ei despre oferte speciale pentru vwforum. Sunt sigur ca avem ce face in cele 2-3 ore pe care le-am petrece acolo.

Am facut eu drive test cu un sport-up 1.6 la Alto Syncro...e unu' galben cu kit-ul ala de 2000E si cu jantele d 18".....mmmm mi s-a parut cam slabutza masina poate chiar mai slaba ca un diesel de 101cp.Si are un consum relativ ridicat.....in rest e ok ,...masina sport!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

Ce se mai aude de intalnire ? A venit caldura ..putem sa facem o intalnire a seat`istilor .. :) Dar nu prea se anunta nimeni :icon_cool:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!