Jump to content

Covorase piele


buldysor
 Share

Postare recomandată

Tocmai ce am vazut o reclama pe facebook la covorase auto de piele facute in germania. Cica ar fi rezistente la apa si foarte durabile.

Cica le fac in functie de masina, adica au masuratorile pentru toate modelele si le fac in functie de model.

A cumparat cineva? cum se comporta? cum se potrivesc in masina? Vreau sa imi cumpar in a6 dar inainte as vrea sa stiu daca isi merita banii.

site-ul e www.diamondcarmats.com 

 

+˜-+1.jpg

+˜-+3.jpg

+˜-+4.jpg

+˜-+5.jpg

Modificat de buldysor
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Sunt facute in China. Nu sunt din piele. Pe Aliexpress gasesti sute de opinii, poate mii. In plus, pretul este la o treime din cel afisat de saitul german.

https://www.aliexpress.com/wholesale?catId=200000180&initiative_id=AS_20171024020738&SearchText=car+mats

Modificat de AkaManah
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

te urci pe ele descult.

altfel pietricele, noroi, ulei si ce mai ai pe talpa cred ca face bine pe piele :))

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cred ca ofera un look premium daca sunt facute profi dar si sa ma descalt cand ma urc in masina parca nu imi vine.. Daca ploua ai pus-o..

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Incercati sa ramaneti on topic.

Urmatorul post off va fi sanctionat.

Multumesc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!