Jump to content

Funcționarea acestui site este susținută de cele 3-4 firme ce afișează bannere între posturi. Ar fi o plăcere pentru noi dacă ar fi adăugat site-ul nostru în lista de excepții ad-block. Ne-ar ajuta foarte mult susținerea acestei comunități. Promitem și veți vedea că nu avem reclame intruzive și nici deranjante. Mulțumim! :) 

ashtefan

Rapid audio upgrade

30 postări în acest subiect de discuţie

ashtefan

In cele din urma am decis sa iau o unitate cu Android, in special pentru a folosi Waze sau alta aplicatie de navigare pe un ecran mai mare. Revin cu impresii dupa ce o voi primi. Acum ma lovesc de alta problema: vreau sa vand Radio Blues care a fost pe vechea Skoda, insa imi cere codul de acces. Nu l-am gasit pe nicio hartie de-a masinii, si nici nu stiu daca se poate obtine cu VCDS-ul. Care este metoda cea mai simpla(si mai putin costisitoare) de a-l obtine? Pe net nu am gasit nimic care sa functioneze si inteleg ca trebuie cerut de la reprezentatanta, insa nu stiu cat ar costa. Fiind un radio-cd slab, nu stiu daca merita sa platesc pentru a afla codul si apoi sa-l vand.

• Upvote 1

Distribuie această postare

Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
ili2k2

sal.. Mie la Brady Militari mi-au cerut 85Ron pentru cod (cel mai mic pret dintre reprezentante... am avut si scoruri de 200ron). Gratis nu se da, oricat am incercat.

Link către postare
ashtefan

Eu ma gândeam să-l vând cu 200 RON. Dacă ma costă 85 codul, nu mai are rost sa îl vând....

O sa încerc și în Iași sa vad ce preț obțin. 

Modificat de ashtefan

Link către postare
ashtefan

La Open Center Iași mi-au cerut 150 RON. 

Link către postare
vdragos

Va rog sa opriti discutia asta aici, subiectl topicului este cu totul altul, multumesc.

Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont

• Activi pe această pagină   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.

Important Information

Acest site folosește cookie-uri. Continuarea navigării reprezintă acceptul dvs. pentru această folosință. Pentru mai multe detalii privind gestionarea preferințelor privind cookie-uri, vedeți Politica de utillizare cookie-uri