Jump to content

Problema rezervor


codz
 Share

Postare recomandată

La un Seat Altea nu mai intra motorina in rezervor, la pompa cand apasa pe pistol iese motorina afara. Idei?

Nu este mașina mea dar suntem in echipa și trebuie sa rezolvam ca sa ajungem acasă. Merci

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

se poate inchide, daca pe nimeni nu intereseaza, s-a rezolvat intr-un final, au bagat un furtun, nici ei nu stiu ce au facut, apoi a mers la pompa normal

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu cred ca nimeni nu a auzit de asa ceva pana acum. SI eu ti-am citit postarea ieri la 4 minute dupa ce ai postat , dar nu aveam ce sa comentez, in viata mea nu am auzit asa ceva. Oare nu s-a blocat supapa care lasa afara aerul din rezervor si s-a format o bula de aer ceva pe furtun? Poate ca am zis o prostie dar am intrebat si eu. 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Asa se discuta despre o supapa care lasa aerul afara, eu nu cunosc specificatiile dar cu siguranta nici eu nu am mai auzit, cert este ca nu intra motorina.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Codz, nu ti-a raspuns nimeni pentru ca nici unul din cei care s-au uitat pe topicul asta nu a stiut sa iti spuna care e rezolvarea problemei tale. 

E totusi un forum auto, nu suntem toti mecanici sa le stim pe toate si nici nu avem o obligatie in a raspunde unei solicitari intr-un anumit termen.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!