Jump to content

Stage 1?


Bogdanblaga93
 Share

Postare recomandată

Bogdanblaga93

Salutare colegi CC-isti ! Detin un CC din 2010, 195.000km. Dorest sa ii fac Stage 1, insa cutia este automata, ce sfaturi imi dati? Unii spun sa nu fac daca este cutie automata, si sa o las asa. Am 140 cp, vroiam sa o urc undeva pe la 180.. a mai facut cineva care are DSG? Ce parere aveti? Sunt din Sibiu, sunt niste baieti aici care sunt laudati ca fac ok, insa daca ii intreb pe ei, cu siguranta zic ca e ok, sa poata sa isi faca treaba.. scuze daca mai este un topic pe subiectul asta, nu l-am gasit. O seara frumoasa !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Salut baieti! M-am hotarat sa fac un up date de soft de la 140 CP la 180 CP. Am citit pe forumul vw de cei de la TCM. A facut cineva la ei? E ok?  Masina va scoate fum la acest stage 1? Va multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Citeste aici si asa o sa te lămurești singur

 

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 9 months later...

Salutare.

Este cineva cu CC 1.8 tsi 160 care a facut stage 1?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!