Jump to content

Trape sharan


mathetony
 Share

Postare recomandată

Salut

Are cineva sharan cu trapa electrica! Vad ca nu este topic cu probleme trapa:))

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

Tocmai am achizitionat eu un Sharan cu trapa. Ce informatii ai nevoie?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

 Am avut si eu o problema cu trapa, a ramas blocata in pozitia deschis.

Rezolvarea e simpla, sa da jos capacul unde e butonul de deschidere de pe plafon, si apoi se inchide sau deschide trapa cu cheia inmbus care fixata acolo. Eu am inchis si deschis trapa de 2 ori cu cheita si apoi a mers din buton. Merge si acum fara nici o problema si o folosesc zilnic.

20170622_211322m.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

La mine este rupt ceva si nu se inchide/rabateaza, de la Golf 4 nu se potriveste trapa, am masurat sticla si cea de la  Golf 4 este mai lata in schimb cea de Golf 3 cred ca este identica!

Modificat de vdragos
Limba romana
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 years later...

Salutare de la mare. 

Nu stiu daca mai este de actualitate, dar sper ma poata ajuta cineva. 

Sharanul din dotare are trapa de la mama lui. Problema este ca ploua in interior.. mai precis.. se aduna apa in caseta de comenzi, unde este si plafoniera si de acolo picura. In plus.. daca ploua torential(cum a fost zilele astea prin constanta), se prelinge apa si pe scaunul din dreapta. De inchis, se inchide bine(zic eu).  Daca sunt colegi din constanta care pot sa imi spuna un service care repara trape, sau un DIY despre o eventuala remediere... as fi profund indatorat. Multumesc anticipat si drumuri bune. 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!