Jump to content

Golf V 11/2004


Dani0

Postare recomandată

 

Salut,

In sfarsit am furat si eu permisul de la scoala si am achizitionat si un GOLF V.

1.9 TDi

66Kw-90cp

3 Usi

Neagra

Fara modificari acum de inceput cat mai sunt incepator, dar urmeaza sa ma interesez daca pot sa ii pun faruri Xenon, inchidere geamuri din telecomanda, un sub, schimbat boxe cu unele ciare in locul celor originale, schimbatul RCD-ului original cu unul 330 plus, schimbare culori bord, alte jante si deocamdata atat imi trece prin cap.

Sunt foarte multumit de EL in privinta consumului, 3,5-4l in afara si 5,5-7l oras. Cu 500 lei cc 1400 km.

Cateva poze: 

20170224_195836.thumb.jpg.e221f872828bf6759543f9d5ebf02fbe.jpg

20170223_122718.thumb.jpg.08ff9c146e61040e1b2c65c3fbc4a36f.jpg

 

 

Link către comentariu

Felicitari de achizitie !  Sa te bucuri de masina  !    Legat de Rcd 330 plus trebuie sa verifici daca CAN-ul suporta optiunea fara a descarca bateria. 

Link către comentariu

Multumesc, scuze de off topic, cum verific asta? Si daca exista o alta optiune de a monta altceva care sa nu descarce bateria accept orice sugestie.

Link către comentariu
3 hours ago, Doomy said:

Felicitari de achizitie !  Sa te bucuri de masina  !    Legat de Rcd 330 plus trebuie sa verifici daca CAN-ul suporta optiunea fara a descarca bateria. 

daca nu, se face update la can gateway si se rezolva problema

sa o stapanesti sanatos !

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!