Jump to content

Seat Ateca 2.0TDI DSG 190PS


ToniM

Postare recomandată

La câtă atenție primesc, #csf#ncsf

IMG_20190909_175512.jpg

On 9/9/2019 at 10:11 PM, 75NOR said:

Cat de mișto e cadrul ăsta ❤

 

Și gata, m-am pus la somnic :)

IMG_20190909_175738.jpg

Link către comentariu

Votez cu SQ5, GLC-ul mi se pare ca e scos la ciocan, bombat in spate fara nici un pic de suflet, grila mare, dar fiecare cu gusturile lui, e doar parerea mea. Ati ars discurile sau tot la 400 de metri ati oprit sa le raciti si sa admirati peisajul? :)

Link către comentariu

Fiecare cu stilul lui de condus, am copilot cu rău la viraje, și nu sunt adeptul la forestiere cu jante pe 19

 

Vinere plăcută popor!

IMG_20190913_113716.jpg

Link către comentariu

Votez cu GLC. SQ5 cu evacuarile lui fake ma lasa rece. Defapt toata masina ma lase rece.. un AMG, si puiut, îl consider altceva.

Link către comentariu

La GLC nu am inteles niciodata care e diferenta dintre un AMG , un AMG Line si un AMG Style - ultimele 2 nu sunt de fapt AMG , corect ? sunt un fel de AMG design ?

A aparut si in famile prin rudele apropiate un GLC AMG Style dar ... alb .. Coupe , desi au deja 2 copii - eu nu incap in spate si cand vad deschiderea de la portbagaj nu inteleg banii dati pe masina

Masina arata fain ptr cine e fan Mercedes , eu nu sunt

Dar totusi fara Coupe , GLC-ul normal arata ca un SUV , e mai pe gustul meu

Ambele , GLC 43 AMG si SQ5 sunt un salt mare fata de Seat-ul de acum,  desi masina ta e cel mai fain Ateca pe care l-am vazut

 

Link către comentariu

Bun, haideti sa ne oprim aici cu discutia despre alte masini. Toni stie cel mai bine ce vrea si cu siguranta va lua ceea ce considera ca i se potriveste si ce ii place, nu ceea ce spunem noi.

Multumesc pentru intelegere!

Link către comentariu

Acest topic este despre Ateca, nu despre viitoarea masina. 

Urmatoarele derapaje vor fi sanctionate. 

Va multumesc pentru intelegere. 

Link către comentariu

@ToniM Foarte faine cadrele...❤

Te-ai concentrat mult mai bine decât mine pe subiectul ăsta. Dar, mi-am asumat "datul" în dauna cadrelor mai puține. Restul le-am stocat pe retină si în spatele ei, pentru acces exclusiv personal...

Link către comentariu

Foarte tari cadrele, am inceput sa prind si eu gustul zonelor muntoase in care pur si simplu simti o libertate iesita din comun.. :D  

Cred ca in urmatorii ani planuiesc ceva iesiri in zonele acelea pe unde ati fost voi, par un deliciu (si a inceput sa imi fie dor de turul europei facut acum 2ani .. prin austria / germania / elvetia / italia .. speechless)

PS: As merge pe SQ5 all the way :) , scuze de OT

Modificat de bubu182
Link către comentariu
  • 7 months later...

Masina a fost pusa de vanzare, se poate inchide topicul.

Daca cumva revin asupra deciziei voi da un PM, mersi pentru jurnal!

Link către comentariu
  • Rave a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!