Jump to content

Cardinal Motors

bigman

Recommended Posts

Ce parere aveti despre Cardinal Motors Constanta? Mie mi s-au parut ok pe vinzari, dar pe service mi s-au parut cam talentosi. Se poate sa mi se fi parut. Daca aveti experiente v-as fi recunoscator sa le impartasiti mai ales ca mi se apropie revizia de 15 000 si nu prea stiu unde sa o fac.

Edited by WVWZZZ

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Similar Content

• Luci2net
      By Luci2net
      Salutare!
      Ma intereseaza sa vopsesc masina total. Este vorba despre un VW Passat B7. 
      Pentru cei cunoscatori, va rog sa-mi recomandati un service de calitate in care pot face asta.
      Va multumesc! 
    • flexibal73
      By flexibal73
      Buna dimineata colegilor de forum.
      As dori sa stiu daca cei de la DM Constanta sunt de incredere. Caci daca sunt pe masura celor de la Cardinal Motors mai bine .... nu mai discutam. As vrea sa le fac o vizita dar nu stiu daca merita sau nu.
      Orice parere va fi apreciata. Multumesc.

P.S. astept parerile celor care s-au lovit de ei si nu parerile celor (care deghizati in forumisti)ii reprezinta pe Darius Motors Constanta. Prietenii stiu.
    • nikCT
      By nikCT
      SALUTARE
      Deschid si eu un nou topic despre Service ul pe care-l folosesc de vreo 6 ani de zile cu pareri numai de bine.
      Pentru argumentarea celor zise, voi revenii in curand cu cateva exemple de lucrarii (unele destul de delicate) pe care mi le-au rezolvat cu susces.
      Pe curand
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...