Jump to content

Aviamotors


carcotasul
 Share

Postare recomandată

Ce stiti despre masinile de ocazie de la AVIAMOTORS? Sunt acolo cateva Octavia 1 care imi fac cu ochiu' ... Si-a cumparat cineva masina la mana a doua de la un dealer?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Din ce-am vazut, AVIA posteaza anunturi cu Skoda SH pe masini.ro ... Si stiu de asemenea ca au garantie 6 luni post-vanzare.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Din cate am inteles eu garantia ar fi de fapt doar "morala" in sensul ca garanteaza ei pentru nr. de km, revizii, daca a fost accidentata, si alte "aspecte istorice".

Mainile nu sunt rele, o sa trebuiasca sa fac o vizita sa le vad pe viu... Nu stiu insa cand voi avea timp pentru asta! :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

CRACIUN FERICIT LA TOATA LUMEA !

SANATATE SI BANI SI MASINI BUNE LA TOATA LUMEA!

IKEA TRADING UND DESIGN SCHIMBA PARCUL AUTO ! AVIA SE OCUPA DE VANZAREA A DOUA BUCATI MOMENTAN. UNA LA 119.000 KM ,LIVRATA IN MAI 2003 SI CARE COSTA 10300 EUR IAR ALTA LA 95000 KM ,LIVRATA IN TOAMNA 2003 SI CARE COSTA 11.300 EUR.PRIMA NU ARE XENNON!

SUNT COMBI ,4X4 , MOTOR ATD ,ELEGANCE,ADICA MAI PUTIN PIELE SI TRAPA.

GARANTEZ PENTRU ISTORICUL ACESTOR MASINI CA DEALTFEL PENTRU INTREG PARCUL AUTO DE LA ACEASTA FIRMA.

VA ASTEPT SA LE VEDETI ,SE POATE SI DRIVE TEST.

PRIMA E ALBASTRA NEMET. ,CEA DE-A DOUA E ROSIE.

SALUTARI!

CRACIUN FERICIT LA TOATA LUMEA !

SANATATE SI BANI SI MASINI BUNE LA TOATA LUMEA!

IKEA TRADING UND DESIGN SCHIMBA PARCUL AUTO ! AVIA SE OCUPA DE VANZAREA A DOUA BUCATI MOMENTAN. UNA LA 119.000 KM ,LIVRATA IN MAI 2003 SI CARE COSTA 10300 EUR IAR ALTA LA 95000 KM ,LIVRATA IN TOAMNA 2003 SI CARE COSTA 11.300 EUR.PRIMA NU ARE XENNON!

SUNT COMBI ,4X4 , MOTOR ATD ,ELEGANCE,ADICA MAI PUTIN PIELE SI TRAPA.

GARANTEZ PENTRU ISTORICUL ACESTOR MASINI CA DEALTFEL PENTRU INTREG PARCUL AUTO DE LA ACEASTA FIRMA.

VA ASTEPT SA LE VEDETI ,SE POATE SI DRIVE TEST.

PRIMA E ALBASTRA NEMET. ,CEA DE-A DOUA E ROSIE.

SALUTARI!

SCUZATI LA ACESTE PRETURI LE-A PRELUAT AVIA ,E POSIBIL SA EXISTE UN COMISION PESTE.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

OT:

iar ne certi si tipi la noi... :D cu toate ca nu avem nici o vina ca acea firma isi schimba parcul auto :))

sa nu mai zic ca nu aici era locul potrivit pt acest anunt(sa nu zic reclama)

Modificat de dany
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

CRACIUN FERICIT LA TOATA LUMEA !

SANATATE SI BANI SI MASINI BUNE LA TOATA LUMEA!

IKEA TRADING UND DESIGN SCHIMBA PARCUL AUTO !

Alte masini vor fi vandute in curand? Daca da, poate imi vinzi si mie un pont :blink:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am si eu o curiozitate despre AVIA si cardul acela de fidelitate .. din ce ma inteles pe site, intri in "club" doar daca ai masina luata de acolo, in caz contrar trebuie sa fii "fidel" firmei, adica .. ai cardul daca iti faci reviziile doar la ei + alte verificari ... eu am vorbit cu o persoana de acolo, telefonic .. si nu stia exact sa-mi spuna care este situatia .. mi-a sugerat sa contactez "colegii de la marketing", dar nu prea stiu cum sa fac asta .. cand sa gasesc pe cineva, oricine .. mi-e cam greu :king:.

Pentru cei care stiu, sau chiar domnul Mihail Barbato .. imi poate spune cineva cum sta treaba cu cardul acela de fidelitate ?

Happy new year ! :screwy: :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

barbato mihail

in cazul in care nu aveti masina luata de la avia dar faceti service-ul la ei de ceva vreme ati putea obtine un astfel de card dar mai sunt si alte conditii care trebuie indeplinite in aceasta situatie,cum ar fi de exemplu :

-faceti serviceul la avia de mai mult de 1 an

-reprezentati o flota

-sunteti un partener de afaceri pentru avia

-sunteti prieten cu x sau y.....

scrieti la marketing@aviamotors.ro sau vanzari@aviamotors.ro

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

(OT) Am trimis mail la marketing, ramane sa vad in cat timp voi primi un raspuns !

Multumesc, dl. Barbato

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am primit deja asteptatul raspuns, chiar mai repede decat credeam ;) .. situatia e atat de roz incat sunt numai un zambet ;) .. trebuie sa merg cu masina in service AVIA .. fie si ptr montaj alarma/RCD etc .. fie si ptr revizii, dupa prima astfel de operatie .. solicit cardul Platinum, imi schimba suportii de nr. cu unii Avia + sticker si voila .. membru platinum avia ;).

Super multumit de detalii, si persoana cu care am vorbit a fost foarte simpatica ;) !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salut,

tocmai am cumparat un sh de la avia si sunt multumit de ea.

voiam sa stiu de la dl. mihail daca se poate afla un istoric ( deoarece pe cartea de service este doar avia).

acestea fiind zise ce trebuie sa fac sa intru in posesia unui card ?

multumiri,

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salut,

tocmai am cumparat un sh de la avia si sunt multumit de ea.

voiam sa stiu de la dl. mihail daca se poate afla un istoric ( deoarece pe cartea de service este doar avia).

acestea fiind zise ce trebuie sa fac sa intru in posesia unui card ?

multumiri,

Depinde de amabilitatea unora...au sigur in bazele lor de date cu tot ce s-a schimbat...

dupa VIN... asta e valabil la orice service serios

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu ar fi fost o idee rea sa faci aceasta verificare a istoricului inainte de a achizitiona masina.... :huh:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

si bagam mana in foc ca nu este cineva mai suparat decat mine..nu de card ci de situatie.....

Dany, am rezolvat cu cardul, superelegant. Am fost la revizia de 20K in Pantelimon si le-am zis la aia ca am masina din aprilie si ca vaca de Florentina Maxim nu m-a rezolvat pana acum cu cardul si sa nu ma puna sa ma mai duc la ea ca o plesnesc cand o vad in fatza. De asemenea le-am zis ca vreau reducerea de pe card. Ma rog, nu am folosit chiar cuvintele astea. Ideea este ca baiatul de acolo a dat un telefon, a plecat 5 minute si s-a intors cu cardul meu, care era demult gata.

Bafta mare.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu am un coleg pe care l-am indrumat spre Aviamotors ! El inca nu-i injura, dar ii injur eu !

Pentru reclama activa sustinuta de clientii proprii si finalizata prin cumpararea de autovehicule, Aviamotors TREBUIE sa ofere un bonus de 100 de euro si inca nu am primit de 3 saptamani nici un raspuns de la dl. Director de Vanzari LIVIU SERBAN ! Poate aude pe aceasta cale !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

A mai primit cineva calendarul de la Avia Motors? Eu l-am primit azi si a fost o supriza destul de placuta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

A mai primit cineva calendarul de la Avia Motors? Eu l-am primit azi si a fost o supriza destul de placuta.

Si eu am primt calendarul. Frumos din partea lor dar, nu ne indupleca doar cu atat! ;) ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si eu am primt calendarul. Frumos din partea lor dar, nu ne indupleca doar cu atat! ;) ;)

Da ,dar la anul vom scoate unul sexy cu fetele de la vanzari.... :o

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Da ,dar la anul vom scoate unul sexy cu fetele de la vanzari.... :)

Hahahaha... Sper ca nu si cu doamna "mai in varsta" de la casierie. :)

Modificat de Mariuz
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Hahahaha... Sper ca nu si cu doamna "mai in varsta" de la casierie. :offtopic:

Ea o sa apara pe coperta...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

D-lor, nu mai dati, va rog, quote la ultimul post...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Da ,dar la anul vom scoate unul sexy cu fetele de la vanzari.... :P

prefer sa dau o cota parte si sa faceti unele blank doar cu zilele calendaristice decat cu femeile de la vanzari :P

parerea mea...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

...mda ,toate sunt niste ''dive'', iar prietena voastra de pe forum e cea mai sexy nu ?

indubitabil!!!! :offtopic:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!