Jump to content

Shop piese Originale/Accesorii Seat


ToniM
 Share

Postare recomandată

Salutare,

deoarece, personal, nu am reusit sa gasesc inca pe forum acest subiect - accept "punishment" si un link spre subiect daca exista - , as dori sa intreb daca stie cineva un magazin online pentru comandare de accesorii/jante etc originale Seat (pentru skoda stiam doua "superskoda"&"Skodadop").

Tinand cont ca si a doua masina va fi Seat, m-as bucura sa regasesc si aici altceva decat comenzi prin PoRo - multumesc anticipat.

O zi faina,

ToniM

 

LE: @cristi511 mersi, este un inceput :)

 

Modificat de ToniM
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Aici gasesti link catre un magazin online de unde eu m-am inspirat, pentru Leon. :) 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si acuma ca sa intreb - este cineva interesat sau fac singur comanda? :P

Intreb pentru impartirea transportului, desigur

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@sebip gresesc eu in navigare sau se gasesc doar piese vw/audi ? Ma interesa in mare accesorii etc, nu piese de schimb, insa mersi de site :)

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cam ai dreptate. Pe Seat și Skoda, preponderent au doar piese de schimb. Dacă comanzi ceva, de pe undeva unde au și piese de Skoda, da un PM 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cred ca este doar un catalog online, asadar iei codu' si te duci la magazin de piese sau la reprezentanta. :( 

Din pacate spaniolii nu sunt la fel de bine organizati precum cehii...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu stiu daca are vreo relevanta sau nu, insa am gasit acest site , preturi mult mai ok comparand cu un catalog de Germania, insa delivery doar in UK :(

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!