Jump to content

Passat CC 2.0 TDI 140 cp


Wily91

Postare recomandată

Salutari. De ceva vreme sunt membru pe acest forum fara a-mi prezenta si eu masinuta. Am gasit ocazia si prilejul de a o poza si de a face o mica prezentare.

Este vorba de un Vw passat cc fabricat in 2009 cu motor de 2.0 Tdi 140 cp (CBAB) care am cumparato in decembrie 2015  cu chiu cu vai deoarece "samsarii" cumpara absolut orice din care se poate face un banut mai tarziu. Masina a fost achizitionata din Iasi cu 140k de km (ma indoiesc sa fie reali deoarece carte service nu am la ea) si acum are 170k km. In cei 30 de mii de km, pot spune ca e exact ce mi-am dorit. Functioneaza absolut okay, cutia DSG schimba foarte bine, pe scurt totul foarte bine.

Detaliile si dotarile le puteti vedea in poze asa ca nu cred ca are rost sa descriu totul :P

Singurul lucru care ma enerveaza e ca nu are xenon si dynaudio....

Sper ca pe viitor sa se comporte ca si pana acum si sa ne vedem cu bine la urmatoarele intalniri :D

 

 

2016_10_01_15_05_10_min.jpg

2016_10_01_15_05_19_min.jpg

2016_10_01_15_05_25_min.jpg

2016_10_01_15_05_34_min.jpg

2016_10_01_15_05_44_min.jpg

2016_10_01_15_05_53_min.jpg


free image host

Link către comentariu

Foarte frumoasa, sa te poarte cu placere cat mai multi km!

Xenon si un sistem audio decent se poate monta ulterior, fara probleme.

I-ai facut vreo verificare la reprezentanta cand ai cumparat-o?

Iti puteai da seama cam cati km are... daca e pe aproape sau e "masluit".

Toate bune,

Link către comentariu

Multumesc frumos :D Din pacate cand am cumparat masina, nu am reusit nici cum sa fac test la reprezentanta deoarece erau arhifull cu programarile, dar am facut un test complet la un service serios ales aleatoriu din oras. In leg cu km mai multi mecanici mi-au zis ca sunt reali dupa ce au facut test la cutie si la cum se comporta (suna motorul) si  masina in general. Despre xenon momentan nu sunt dispus sa dau 1000 de euro :P Pana una alta sunt tare multumit de ea 

Link către comentariu

Asta e cel mai important... sa-ti ofere zambete de fiecare data cand esti la volan.

De fapt... in asta consta diferenta dintre o masina si o... unealta care te duce din pct A in B. :)

Cand mai faci rost de bani, sunt sigur ca n-o sa te plictisesti! :D

Cheers,

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!