Jump to content

Upgrade to Golf 7 GTD


ShadoWzZ

Postare recomandată

Ce-aveti mah, sunt misto jantele - si culoarea, fac contrast fain cu albul masinii. 

Link către comentariu

Pai lumea avea ceva cu locatia unde sunt nevoit sa o parchez nu cu jantele :)))) 

Va multumesc pentru impresii.

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

Happy happy joy joy.

Activat si functional fara nici o eroare ... diseara testam :D

hba.jpg

Link către comentariu
  • 4 weeks later...

Unii vrea sa le puna pe burta, altii vrea sa le inalte pe tocuri ... diferiti mai suntem.

Link către comentariu

Vei fi mulțumit de ele, eu le am pe Scirocco de aproape 3 ani, fara semne vizibile de uzura a telescoapelor. 

Confortul a scăzut putin, dar nimic de speriat. 

Link către comentariu

In atentia tuturor: m-am plictisit deja de aceste discutii cu voturile pe care le tot ascund. Exista deja un topic deschis, daca vreti sa mai discutati, va rog sa continuati acolo.

Urmatoarele referiri pe subiect vor fi sanctionate pentru offtopic.

Multumesc.

Link către comentariu

Superbe poze ! Stopurile alea..singurul lucru pe care il regret si eu la mine vs facelift :)

Arata foarte bine acum ;)

Link către comentariu

Arata bine :) Mai trebuie doar niste distantiere pe spate :P

Comfortul cum e? A mai scazut?

Modificat de toni
Link către comentariu

Prima impresie este ca e o idee mai ferm dar overall as putea spune ca mare lucru nu s-a schimbat la confort.

In legatura cu orice alta modificare la masina legata de suspensie sau roti ...hell NO. :251:

Modificat de ShadoWzZ
Link către comentariu
  • 3 weeks later...

Cu parere de rau pentru aspectul masinii am revenit la arcurile OE ale masinii. 

Arcurile cumparate din catalogul vw sunt puse la vanzare aici.

Link către comentariu

Spune-ne si din ce cauza, te rugam. 

Link către comentariu
  • Aerofan a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!