Jump to content

Feed-back lexxus


antoniodaros
 Share

Postare recomandată

hi-hi-hi...tocma' ma uit la Divertis..poarta discutzii similare, si ei fac lafel de bine ca noi pe tampitzii... :Driver: Da' pa bani multzi..noi o facem casa ne amuzam noi... :)

Zii, TU nu vrei sa...?? :blink: daca nu, zii...deci:ce sa cred?>daca NU pricepi ca VREAU CA A LUI< CARE STIU CA E DE UNUSHASE, DA' PT. MOT> MEU CJ< CARE STIU CA E DE DOOMII>..deci toba de cj de doo mii care sa arate ca a lui, aia de unushase.....CE SA ZIC? citesti fara sa vezi ce scriu? faci mijto?Stiu ca ardelenii se prind mai greu, spre deosebire de olteni...NA! ptiu! :angry: poa' ajung naibii la...rubrica aia goala, ,,gazeta de perete"... ;)

deci-bagi poza cu toba de mot. cj de doomii care sa arate ca aia de mot de unushase? :blah: :evil:

Modificat de LIVIU/RATB
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...
  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • lexxus

    16

  • KRAKEN

    9

  • MikeRG

    6

  • Alex_B

    5

Top Posters In This Topic

Posted Images

piese comandate miercuri si sosite azi din cauza weekendului ( ca altfel sambata le aveam)

mare om mare caracter dilaru asta :)

si mai ales ingaduitor ...

multumesc mult lexxus !!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

astept si eu colierele de toba ptr bus ,sper ca nu m-ai uitat.mersi in rest numai de bine

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nuuuu mai de bine!!! :) :icon_cool: be well... :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

aici sunt bani dumneavoastra (99% sunt bani lui germin) :rolleyes: :icon_thumright:

Eu credeam ca ti-a iesit cel putin o autostrada cu 3 benzi pe sens ...m-ai dezamagit :blush: .

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

la cat de ,,gras'' este.. ;) .ii ajungeau doo.. :blink: poate a pus si la ,,ciorap''...--ciorapi??? :blah_:

:icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...
greierasul_singuratic

Acum ca pot posta si eu la feedbak...

domnu lexxus , va recomand cu incredere tuturor care doresc sa cumpere piese de orice racitoare pe aer vw !

Esti serviabil si rapid!

Multam!

Modificat de greierasul_singuratic
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

48 ore de la comanda la livrare, wow! alte comentarii sunt de prisos! :icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

in cazul in care nu se intampla sa mi trimita altceva decat am nevoie :P ....ori e indragostit...ori se "afuma" :blah: ...ce sa zic..e :offtopic: ...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

dragostea cateodata te orbeste si daca ma si "afumez" ce naiba mai astepti de la mine? :blah_: :lol:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...

Am primit piesa, merci mult. :icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...
...va recomand cu incredere tuturor care doresc sa cumpere piese de orice racitoare pe aer vw !

Esti serviabil si rapid!

Multam!

Nu numa de racitoare... si de plastice :D Tre sa-i dau si io un feed bak acilea sa vada poporu ca e baiet serios... multam Trilare.... o cota din strada e si a mea ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 8 months later...
  • 2 weeks later...

ala de trabant a ajuns la 100e la licitatie si mai sunt cateva faine,dar toate trec de 100e la sfarsitul licitatiei

bre..... cat timp mai ai degand sa ma pedepsesti ptr bujia aia??

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

..gata..tac... :blah_:

...da' grabeshte, sa facem ala... :blah:

ps..unasuta iepuri???? :blink: ''s tampitzi???poi cu atata detei io un sirocoi complect!!!! :blah_: ...afla si mie cu cat pot da unul mic, complect...imi zici ,,dincolo''... :icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 8 months later...

avand in vedere ca nici acuma nu mi-ai trimis coletul o sa am grije sa te tratez cu cea mai mare indiferenta la urmatoare noastra intalnire. vaco!! :P :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

avand in vedere ca nici acuma nu mi-ai trimis coletul o sa am grije sa te tratez cu cea mai mare indiferenta la urmatoare noastra intalnire. vaco!! :P :D

cine-i userul asta numit lexxus si cum isi permite sa-i spuna asa ceva trilerului nostru? :icon_redface:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cristi, n-ai inteles aici o chestie :), asa numitul user alex_b trebuia sa-mi trimita un colet de cateva luni gata platit si el nu a binevoit sa faca acest lucru. la un moment dat subconstientul sau a a trimis o instiintare constientului sau ca ar cam trebui sa puna coletul acela la posta si sa inceteze cu acele apucaturi de cocalar care e, el, constientul lui, care este :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

noi nu glumim... eu chiar nu i-am trimis coletu.... ca nu am vrut... chiar si azi puteam sa-l trimit, dar tot asa, nu am vrut...

nu stiu, ma apropii de posta, si ceva ma opreste.... cand sa intru....pac....ma loveste constientul asta si ma intorc...

e, oricum, la banii lui, coletul asta e apa de ploaie, oricum o sa-i trimit pietre. profitorule.....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pe viata mea ca daca te mai prind in cort nu te mai iert...... gaura si vazelina ...... vaco!!! :P

Modificat de lexxus
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru lexxeus up ! chiar daca nu mi-a raspuns la mailu de multumire....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!