Jump to content

Audi S5 B8.5


Ice_2k

Postare recomandată

  • 2 months later...
  • Administrator
On 2/1/2018 at 3:57 PM, Ice_2k said:

Hai cu primavara :)

 

5a731cb8a7e32_Screenshot2018-02-0114_55_13.thumb.png.b47ab0247dc44ae2947b3090c1d4ecc9.png

Ce norocos esti ca ai 4S-uri. Cati km ai pana acum cu ele ?

 Eu trebuie sa cumpar 2 x 245/35ZR19 pe fata si 2 x 265/35ZR19 pentru spate. Sau 275/35ZR19 spate. Din pacate 4S nu am gasit in decembrie cand cautam sa se fabrice la aceste marimi. Pot PSS as prefera 4Suri.
 Incep primavara cu conti si prin aprilie sau cel tarziu mai incerc sa comand. 

Link către comentariu
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...

Le-ai montat? Sunt compatibile si cu HBA? M-ai facut curios si am vazut pe site-ul lor ca nu ar fi ...

Link către comentariu

tocmai am montat-o acum cateva ore, n-am apucat sa ma joc mai deloc cu ea ca a durat mai mult decat ma asteptam montajul (3h) si am fost f pe fuga ulterior. Revin cu impresii in 1-2 zile. Dar da, singurul feature cu care nu sunt compatibile este HBA pentru ca are senzor chiar acolo in bot unde vine lentila.

Link către comentariu

In concluzie, camera e destul de ok. Se vede bine si-n fata si-n spate, integrarea e cat de subtila se poate, imaginea e ok si ziua  si noaptea. Va las cu niste poze ale camerei si cu o faza amuzanta surprinsa chiar in prima zi :))

 

P.S. imaginile sunt mult downsized ca sa le accepte forumul

 

 

IMG_3304.thumb.JPG.55d20ba2171b08eb2fac86603490f5bd.JPG

IMG_3303.JPG

IMG_3302.JPG

IMG_3301.JPG

Screenshot 2019-09-06 15.50.40.png

Modificat de Ice_2k
Link către comentariu
  • 1 month later...

intamplare haioasa aseara... ma duceam acasa, dau sa intru pe strada mea cand trece prin spatele meu un S4 B8. Se opreste in spatele meu si incepe sa tureze masina. Il vad, ii dau si eu doua talpi, da omul avarii si pleaca :))

Link către comentariu

nu sunt inca 100% sigur. Ori a fost un fel de "salut", ori a fost "ia sa vad, esti un TDI cu badge de S?" :))

 

 

On 10/17/2019 at 9:17 AM, Doomy said:

a4vsa5.jpg.61dfc11fbc153e71c744ce981d6d7fc0.jpg

Am lesinat de ras cand am auzit povestea de mai sus si exact la asta m-am gandit :))

:)):)):))

Modificat de Ice_2k
Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!