Jump to content

Audi S5 B8.5


Ice_2k

Postare recomandată

On 10/11/2017 at 9:48 AM, golfix said:

cand se vinde ma anunti da? :D:D

 

Vorba’ceea, dac-as fi avut un banutz pt fiecare caz cand mi-a zis cineva asta deapre una din masinile mele... si culmea, pe *toate* le-am vandut unor necunoscuti pe autovit :))

Modificat de Ice_2k
Link către comentariu

Am apucat intr-un final sa fac si niste teste cu noul furtun, am masurat timpii 40-100 in a doua si in a treia. A scazut timpul cu ~7.5% :o Sunt tare curios acum ce-o sa zica dyno-ul :)

Link către comentariu

Timpi masurati pe acelasi drum, la aceeasi temperatura, presiune atmosferica si in anvelope? :P

 

Link către comentariu

Acelasi drum, aceleasi conditii, putin mai frig probabil ce-i drept dar a fost diferenta doar de cateva zile, nu cred ca pot justifica cateva grade diferenta asta

Link către comentariu
  • 1 month later...

In urma unui incident mai neplacut, a trebuit sa vopsesc usa dreapta fata. Ocazie cu care, evident, a disparut logo-ul quattro de pe usa jos. Am zis ca-i numa' bine ca oricum imi planuisem sa le scot, da' acum ca ma uit cum arata si cu si fara... nu mai sunt convins, parca e cam golasa. Sau poate m-am obisnuit eu cu modul cum arata inainte, i don't know... voi ce ziceti? Cu sau fara?

IMG_7824.JPG

IMG_7825.JPG

Link către comentariu

Fara, eu sunt fan clean look, dupa mine ar disparea si cele de pe aripi si portbagaj.

Modificat de Adriannnnn
Link către comentariu

Tocmai am revenit de la dyno. 458bhp & 544Nm. RS5 who? ?

Modificat de Ice_2k
Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!