Jump to content

Ce jante aveti pe Lupo? Sfat achizitie jante.


dhs1398_bt
 Share

Postare recomandată

Salut! Sunt as dori sa achizitionez un set de jante pentru Lupo-ul meu. Acum am un set de aliaj pe 13. As dori niste jante mai late, nu neaparat mari, dar care sa fie si confortabile la mersul de zi cu zi., toate acestea fara a influenta foarte mult consumul autoturismului ( 1.0 MPI, 50CP ). Astept sugestii si poze de la cei care au asemenea jante pe masinile lor. 

post-30761-0-03144900-1447583836_thumb.j

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ats cup 7j et 28 cauciucuri 195/45/15 dau bine pe un lupo uite o idee post-137962-14475840527181_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

La astea m-am gandit si eu. Dar nu stiam in ce conditii pot fi montate, sa nu ajunga in carena, sau sa nu fie modificata spuspensia, ceea ce nu vreau sa fac.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@danni0292 - unde pot fi gasite si la ce pret? Crezi ca pe 14" arata la fel de bine? Momentan incerc sa gasesc ceva pentru la primavara, cand o sa modific putin si suspensia...dar as vrea sa ies si bine la $ :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@icX27 Pe 14 nu mai au buza asa de mare si nu mai arata asa de bine. Sunt si la noi pe olx, cauta dupa denumire. Pret intre 500 si 1000 lei.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Poza informativa. Astept si alte pareri si poze!

post-30761-1447597693194_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 years later...

Dupa ceva vreme si pe un alt Lupo, de data asta TDi am montat mult doritele ATS CUP

4x100 cu 7j, et28 si anvelope 195/45 R15

BMsrh9f.jpg

qs83nro.jpg

g5fnjwb.jpg

QlM6CaA.jpg

gIJ5uTw.jpg

Modificat de dhs1398_bt
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!