Jump to content

Golf mk4 RSC


rsc15

Postare recomandată

Buna Seara, 

Dupa aproape un an am luat si eu decizia de a-l prezenta pe RSC-ul meu

Este un golf 4 hatchback din 2001 cu motorizarea 1.6 16v azd cu urmatoarele obtiuni:

-4 geamuri electrice,

-oglinzi electrice

-esp,

-proiectoare

- si interiorul jumatete negru si jumatete gri, aceasta si motorizareafiind singurele obtiuni care m-au interesat cand am cumparat-o :D

post-145973-0-41310600-1438289163_thumb.post-145973-0-45334500-1438289176_thumb.post-145973-0-35474300-1438289201_thumb. Si primul dush


Si au urmat mai multe modificari:

- geamuri fumurii

- minidot

- jante pe 17

- volan de piele

-mfd1 + magazie 6 cd-uri de bord

- light foot

- vopsirea jantelor in portocaliu florescent

Si o sa revin maine cu poze dar am o nelamurire cum sa le micsorez   :D sub un mb  :banghead:  

Link către comentariu

S-o porti sanatos :)

...si nu mai folosi termeni pe care nu-i stapanesti. "Light foot" inseamna "picior usor", ceea ce cred ca nu are. Sau daca are, ar fi unicul. Si corect e "fluorescent".

Link către comentariu

Da multumesc mult, pentru atentionari, se mai intampla venind de la munca dupa 8 ore si mai scriu si la 12 nopatea, da na, eu zic ca macar unul din voi doi putea sa ma ajute cu pozele. 

Dar oricum va multumesc mult

Link către comentariu

Cel mai simplu:

postimage.org, dai Upload la poza dupa care copy paste linkul de la Thumbnail for Forums (1) in postul tau..

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!