Jump to content

Formula 1 Scratch Out


bivu
 Share

Postare recomandată

OFF-topic: dar esti dotat grazav de bine !!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • toni

    6

  • matlyxx2

    5

  • bivu

    4

  • s_c

    3

Top Posters In This Topic

Posted Images

Avantajul lipsei rotii de rezerva... :ceuameni:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

mi-a zgariat si mie un animal masina si nu iese cu nici un polish... singura solutie e un atelier de tinichigerie/vopsitorie....

Am si eu ala galben sin metro de scos zgarieturi dar e de 2 lei vechi..nu face nimic

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

l-am incercat si eu asta dar mare lucru nu face.da luciu in rest nimic :(

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si eu l-am incercat, il aveam de vreo luna in masina si dupa ce am citit aici nu mai vroiam sa-l testez, dar am avut putin timp de masina si am zis sa vedem ce face. Rezultatul? nu face minic... nici macar zgarieturile cele mai fine nu s-au dus, luciu nu da cine stie ce... se simte doar la mana. In concluzie... bani aruncati degeaba.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 years later...

Buna ,

eu am luat scratch out pt faruri si am reusit sa le fac sa arate mult mai bine chiar daca multi au spus ca produsul nu e nemaipomenit. Nu pot sa zic ca am fost super multumit dar f. bine a zis sotia mea: ".... Tu chiar sperai intr-o minune ? " A avut mare dreptate ! Sa fim seriosi , daca cineva crede ca doar cu 20 lei si un pic de " frecus" o sa aiba far nou sau o sa faca zgirieturile nevazute , se inseala . Astea sunt solutii de criza , pt defecte superficiale, sau cu care ne putem impaca pina s-ar justifica vopsirea masinii sau schimbarea farului. Personal am scapat de f multe zgirieturi superficiale si fara sa frec prea mult vopseaua ( lacul) , folosind o pasta cumparata la recomandarea unui vanzator dintr-un magazin de piese auto si am ramas extrem de surprins cand am vazut cit de bine si-a facut datoria pasta cu pricina . am scapat chiar de urme lasate de un " binevoitor " care a trecut cu cheia peste vopsea . noroc ca n-a insistat mai adinc. Nu stiu excat cum se numeste acea pasta dar daca chiar va intereseaza , o sa ma uit si revin .

Stima tuturor

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!