Jump to content

Restaurare VW T3 Bluestar


catalin7070
 Share

Postare recomandată

cca 345.000 km, din care 80.000 prin tara

post-48345-0-35180300-1429129937_thumb.j

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu-i de vanzare, este masina ce incerc sa o aduc in starea originala, are lipsuri si destule probleme electrice si tehnice. Poate asa mai gasesc pe cineva cu acelasi model.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Atunci imi cer scuze, doar ca in afara de nr de kilometri, nu ai scris nimica...

 

Incearca o descriere, de ce ai vrut-o, cum ai intrat in posesea ei, cu ce bube ai luat-o, ce ai rezolvat intre timp, unde vrei sa ajungi cu ea...

 

In ideea ca, suntem mari cititori si amatori automobilistici, sustinem proiectele de genul, macar cu idei sau sfaturi, dar vrem si sa stim ce si cum, de unde pana unde. Colegi sigur mai sunt pe forum, daca nu, macar ''foști'' indragostiti ai acestui model, care si ei te-ar putea ajuta/indruma.

 

In orice caz, sfatul meu asta e, s-o iei de la capat, fa prezentarea asa cum trebuie, mai multe poze de atunci, de acum, si de ce ai vrea pe viitor, si o sa aiba ''tragere'' topicul.

 

Mult succes, sper sa ajungi la ce-ti propui cu masina, si o zi buna iti doresc !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Bluestar-ul este un model frumos, cu rabdare si  (bani), se rezolva orice...Bafta!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

Bafta cu restaurarea busului, si eu am un T3 si ma straduiesc sa reusesc sa il modific in masina de camping insa din pacate cu un buget restrans. Deocamdata am reusit sa fac pat si sa pun parchet, o sa aiba si mobila de westfalia, insa mai am o "durere" mare, caut scaune de T3 sau T4 cu cotiere. Daca stie cineva de vanzare va rog sa ma anuntati. 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 years later...
sanctus_emperor

Ai poze cu patul? L.ai făcut tu?

Modificat de R_a_z_v_a_n
Renunta la QUOTE
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!