Jump to content

Poze Londra


sarbul
 Share

Postare recomandată

Un amic mi-a trimis urmatoarele poze din Londra , facute pe podul dintre Big Ben si London Eye . Enjoy !

post-78166-0-80542100-1416197127_thumb.jpost-78166-0-77192000-1416197163_thumb.jpost-78166-0-28410500-1416197237_thumb.jpost-78166-0-03350300-1416197345_thumb.jpost-78166-0-76840000-1416197393_thumb.jpost-78166-0-93987900-1416197421_thumb.j

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si ce-i cu pozele? Ar trebui sa facem ceva sau sa?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu trebuie facut nimic special cu pozele ; pana la urma face fiecare ce vrea , intelege fiecare ce vrea . Eu unul am fost socat cand le-am vazut . Mi se pare incredibil de rusinos ca in centrul Londrei ( pe langa Big Ben - unde circula multa lume ) sa apara asemenea mesaj ( si ) in limba romana .

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Da, am vazut cu ochii mei acum 3 ani fenomenul asta, nu imi venea sa cred cati oameni din astia dubiosi erau propusi pe inselat oamenii/turistii pe acel pod, am si zis in gand ca sigur unii dintre ei sunt romani (rromi). Ce ma uimea era faptul ca erau aparent lasati sa isi faca metehnele, probabil britanicii nu au legile formulate de asa natura sa poata preveni astfel de situatii.

Stiind mai multe exemple de actiuni dinastea la limita legii, raman uimit cat de ingeniosi pot fi conationalii nostri, cum pot abuza si profita fara sa fie sub incidenta legii.... parca toti sau nascut absolventi de drept si legislatie europeana. Incredibil.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Da , se pare ca pe acel pod e in floare alba - neagra , " asta are , asta n-are , ... " Politia londoneza incearca sa-si faca treaba in fata invaziei de " jucatori " iar mie , ca roman , mi se pare umilitor sa vad ca pe o strada dintr-o capitala europeana ( sau oras , orice ar fi ) sa apara un mesaj in limba romana in genul " atentie la sap-sarap " . Cam nasol , nu ? Ma gandesc cu groaza ca , mergand in vreo excursie , ma intreaba cineva : " de unde santeti ? Aaa , din Romania ... ? " . Sincer , mi-a picat cam greu cand am vazut pozele cu atentionarea in lb romana .

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Din pacate...asta e realitatea !!! Traiesc in uk de cativa ani si pot sa spun ca mi-e rusine de foarte multe ori ca vin de unde vin. Cat despre ceea ce se vede in poze : e subtire !!! Ar trebui sa cititi presa de aici si abia dupa aia va inrositi cu adevarat. Nu doar ciorile ne-au facut de c***t , ai nostrii care cer ajutoare sociale si fac alte mizerii...oricum, tot mai bine aici decat in ,,minunata romanie'' in care daca nu-ti asigura parintii demarajul in viata ...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!