Jump to content

Octavia 3 - componente aftermarket, chip tuning, intretinere...etc


barqqsanu
 Share

Postare recomandată

La o cautare pe google, am gasit coduri diferite pentru Hatchback (5E5 945 111 A) si pentru Estate (5E9 945 111), deci probabil nu se potrivesc. Cauta un stop exact dupa codul tau. 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

On 29.08.2021 at 21:16, Razvan087 a scris:

Buna seara,zilele trecute am gasit masina usor lovita in parcare, tripla spate fiind usor crapata,aveti idee daca tripla de pe combi se potriveste pe hatchback? Am gasit una originala la dezmembrari dar nu stiu daca se potriveste, multumesc. 

@Razvan087: Sub nicio forma nu se potriveste de la sedan la combi!

Modificat de radioman
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@Razvan087: Triplele de Octavia 3 wagon si sedan nu potrivesc sub nici o forma, sunt de marimi si forme diferite.

 

Grilele de aer bord Octavia 3 FL sunt identice cu cele de pe Superb? (2018-2020)

Stiu ca cele de superb sunt iluminate dar par a fi putin mai ascutite, poate eventual mecanismul de la rotita de Superb cumva transferat in cele de Octavia?

 

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!