Jump to content

GTI Ed35

Edy E

Recommended Posts

• Replies 852
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Edy E

382

• catalinmiti

30

• cogdao

27

• mike.

25

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tot ceva low quality, but daaaamn. Maine merg s-o iau ?

ODO: ~128.000 Intrucat situatia actuala lasa de dorit si mi se pare ca-mi bat joc de bani daca o dau pe degeaba cu multitudinea de piese noi pe ea, am decis ca mai sta la mine cativa ani. As

Salut colegu' @Bitter_Sweet! Eram pe drumul spre service  Am overhaul-uit etrierele si am pus discurile de 370  Asta e pe stilul "am si eu un Golf exact ca al tau" Am vopsit miezul n

Posted Images

Frumos +1, multi km fara evenimente neplacute. 

Vad ca ai vopsit jantele, si eu le mai am pe cele de la tine care sunt inca senzatie pentru mine insa ar cam trebui vopsite poate imi dai si mie pe privat cat te-au ajuns vopsitul si unde.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Acest site folosește cookie-uri. Continuarea navigării reprezintă acceptul dvs. pentru această folosință. Pentru mai multe detalii privind gestionarea preferințelor privind cookie-uri, vedeți Politica de utillizare cookie-uri

Ne cerem scuze că intervenim dar credem că folosiți un plugin de ad-block. 

Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere ce sunt afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block. Ne-ar ajuta foarte mult sustinerea acestei comunitati. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante. Multumim! :)

PS: daca aveti probleme cu situl chiar si dupa ce a fost dezactivat adblocker incercati sa intrati din alt browser si discutati cu noi pe topicul Updete forum din aria acesta https://vwforum.ro/forum/20-anunturi-administrative-observatii-si-sugestii/
Exista si alte extensii (gen VPN) sau antivirus ce filtreaza traficul si pot bloca cookies. Verificati si pe acestea daca le aveti setate corect pentru vwforum.ro . Multumim

Accept