Jump to content

GTI Ed35


Edy E

Postare recomandată

@Edy E- Dacă ăla e nivelul tău maxim de murdărie, jos pălăria ! Și ți-o spune unul care are spălătorie ?

Felicitări pentru setupul nou! Îmi pare și mie o idee cam low pentru drumurile patriei, dar tu știi mai bine ce drumuri “călărești”

Link către comentariu
massconfusion

Am vazut si pe FB, arata super. Legat de "joasa" mie mi se pare perfecta, daca nu mergi pe dealuri nu ai treaba :))

Link către comentariu

Salutare,

Arata foarte bine, felicitari pentru combinația de bun-gust! 

Link către comentariu
  • 1 month later...
massconfusion

Rocket:> pozele de la munte arata foarte nice!! Un om norocos cel care o va cumpara de la tine daca o vinzi.

Link către comentariu
  • 1 month later...

Wow, clar o sa iasa ceva deosebit, cu siguranta va iesi in evidenta fata de albul original. Cum tot te gandisei sa o schimbi, macar acum va arata a alta masina :D

Daca se poate posta, unde faci lucrarea si cat costa? E totusi schimbare de culoare, necesita mai multa atentie decat o simpla revopsire.

Link către comentariu

@andrei0241 multumesc! Asta a fost ideea, sa simt ca am ceva nou :)

Legat de locatie si pret ai PM, prefer sa nu scriu aici ca sa nu fac reclama.

Modificat de Edy E
Link către comentariu

Sare in evidenta, intr-adevar! Nu trebuie poze profi sa ne dam seama cat de bine arata!

Nasol ca trebuie sa treci pe la sc....rile de la RAR...

Link către comentariu
  • loghy a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!