Jump to content

GTI Ed35


Edy E

Postare recomandată

@rudiRUD au iesit bine, au mici impefectiuni care se vad daca te uiti atent, dar pe masina nu cred ca se vor observa (m-am uitat doar la o janta, restu sunt infoliate), mai ales ca vor fi folosite doar iarna si cel mai probabil nu vor fi curate marea majoritate a timpului :))

Modificat de loghy
quote post anterior
Link către comentariu

De cand am luat masina ma tot gandeam sa fac retrofit la RVC, dar am zis ca nu dau 500+€ nici batut... Pierdeam vremea pe ebay si am gasit din intamplare in UK camera si cablaj complet pt retrofit, 100 lire. Yay ? Deci curand bifam si optiunea RVC in emblema :D

Modificat de Edy E
Link către comentariu

e o optiune nice to have, dar foarte nefiabila din pacate. la a mea s-a stricat cablajul de 2 ori si reparatiile m-au costat "decat" 150 euro

Link către comentariu

Ai facut retrofit sau e din fabrica? Eu spre exemplu am aproape 3 ani de cand am masina si nu am avut probleme cu RVC.

Link către comentariu

optiune de fabrica

e doar o chestiune de timp/ km parcursi. in cele din urma toate cedeaza.

masina mea are 10 ani/ 215.000 km

Link către comentariu

Stiu ca e dragut ca retrofit - dar ca posesor de golf nu reusesc sa inteleg la ce trebuie camera. Cand masina "se termina" la geamul din spate (+ un pic de bara usor de estimat) - nu are portbagaj, bena sau 8+1 locuri...

Link către comentariu
11 hours ago, z e n i t h said:

e o optiune nice to have, dar foarte nefiabila din pacate. la a mea s-a stricat cablajul de 2 ori si reparatiile m-au costat "decat" 150 euro

Sper sa n-am probleme. Cablajul nou pt camera low line e 55 euro pe carsystems.eu
 

3 hours ago, Bebeee said:

Ai mers mult cu spatele :lol:

Tot fain ramane GTI-ul asta ?

Multumesc! :D Abia astept sa-l vad cu jantele noi. Acum arata excelent cu astea originale vopsite. Toata ziua ma uit la el :))
 

2 hours ago, mad_kat said:

Stiu ca e dragut ca retrofit - dar ca posesor de golf nu reusesc sa inteleg la ce trebuie camera. Cand masina "se termina" la geamul din spate (+ un pic de bara usor de estimat) - nu are portbagaj, bena sau 8+1 locuri...

La cat a costat era si pacat sa nu o iau :) Am PDC fata-spate dar am vrut si camera... Piticii mei, cum a fost si clusterul color :)

Modificat de Edy E
Link către comentariu

Nu strica și camera sa o ai in portofoliu :) 

Nu mai intrasem de mult prin zona, dar mașina ta arată superb in continuare ! Și devine incet visul oricărui pasionat de GTi sau Golf mk6, așadar devine și visul meu ! ? Congratz ! 

Link către comentariu

sa ne spui ce diferenta ai la tractiune fata cu jante mai usoare ? ar trebui sa fie mai slaba aderenta, teoretic....

Link către comentariu
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Au venit :) Nu reusesc sa fac sa apara pozele mari, ma bate site-ul de upload azi :))

k4knQf6.jpg

KwuWZhO.jpg

Modificat de Edy E
Link către comentariu
  • 1 month later...

Dupa lupte seculare am reusit sa ajung in tara :) Luni trecem la treaba :D

QAUFIwr.jpg

Link către comentariu

Chiar vrei sa îți iasă ochii din orbite când o să dai in frâne!! ? Spor la treabă !

Link către comentariu

Nu imi vine sa cred ca spun asta dar .... poate este o ideea prea joasa ?

Link către comentariu

Pare asa joasa (cel putin de bot) din cauza aripilor SRS, nu-s rotile la linie ca pe spate :D

Pt mine e ok asa, nu am probleme.

Link către comentariu
  • loghy a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!