Jump to content

GTI Ed35


Edy E

Postare recomandată

Va salut si bine v-am gasit!

Am reusit in sfarsit sa ma alatur si eu oficial clubului :)

Masina am luat-o personal din Germania la sfarsitul saptamanii trecute la ~57.000km, acum are ~59.500. Este fabricatie 10/2011 si are garantie pana in 10/2015.

Pe partea de dotari e exact cum mi-am dorit; NU are suspensie adaptiva si park pilot, nu au fost o prioritate astea 2.

Modificari nu am de gand sa ii fac prea curand, momentan am de cumparat un capac pt janta dreapta spate pt ca lipseste.

Pe viitor I-as lua modulul nou de clima dar sa vedem.

 

I-am tras niste poze azi pt topic. Enjoy! :)

 

0.jpg

 

1.jpg

 

2.jpg

 

3.jpg

 

4.jpg

 

5.jpg

 

6.jpg

 

7.jpg

 

10.jpg

 

11.jpg

 

8.jpg

 

9.jpg

Modificat de Edy E
Link către comentariu

mm ce frumos ;) Nu se vad jumatate din poze dar poate e temporar. Verifica putin.

Link către comentariu

foarte frumoasa masina, bine ai venit pe forum! Ai trapa, DSG si e Ed35 :), e suficient. O singura data am folosit park pilot, de curiozitate, altfel prefer sa imi mentin skill-ul in forma. Iar suspensia, nu e un must-have, e ok si cea clasica. 

 

Have fun cu masinuta, e o jucarie de care nu te stauri chiar usor, iar cand te saturi ai ce sa ii faci sa o upgradezi! ;)

Link către comentariu

Multumesc tuturor! Am redimensionat pozele pe photobucket si se vad toate acum :D

Suspensia adaptiva nu era un must have, chiar ma bucur ca nu o am. Kessy a fost un bonus :)

Modificat de Edy E
Link către comentariu

Sa o stapanesti sanatos si la cati mai multi km!
 

Pe partea de dotari e exact cum mi-am dorit; NU are suspensie adaptiva si park pilot, nu au fost o prioritate astea 2.

Ai Park Pilot (senzori fata-spate).
Cand ai zis ca nu ai, poate te-ai referit la Park Assist (parcare automata).

Link către comentariu

Multumesc! Ai dreptate, la Park Assist ma refeream dar nu stiam exact cum se numeste :D

 

@pr_cata vezi #9 :) 

Modificat de Edy E
Link către comentariu

a spus omul mai sus. 22500.

In alta ordine de idei, masina este superba, sa o stapanesti sanatos si fara evenimente.

Poate un rns 510 totusi  :icon_cool:

Link către comentariu

Rns 510 doar daca ai garaj sau undeva unde e safe :))

 

Foarte frumoasa masina! De la jante pana la "tot"! Sa o stapanesti sanatos si cati mai multi km cu ea! :D

Link către comentariu

Nice!

Sa o stapanesti sanatos si cati mai multi KM!

 

But those rims though :icon_bounce: :icon_bounce: :icon_bounce: ...

Link către comentariu

Ce masina :wub: .Sa o stapanesti sanatos si multi km de acum incolo fara probleme.Sper sa o vad parcata prin oras sa o admir :).

Link către comentariu

O masina deosebita si cu un potential pe masura! Sa te bucuri de fiecare moment la volanul ei fiindca ai de ce! :)

Link către comentariu

Multumesc tuturor pt aprecieri! :)

Ma gandeam si la un RNS510 pe viitor (am garaj deci ar fi safe) dar nu as vrea sa renunt la bluetooth. Nu stiu daca acum am modul separat sau e din RNS (315 cred)

Modificat de Edy E
Link către comentariu

Primul ED35 prezentat, sper sa ramai activ si sa vedem mici personalizari, desi optiunile estetice ar fi limitate la nivelul asta.

Sa o stapanesti sanatos si sa aveti grija unul de celalalt!

Modificat de cogdao
Link către comentariu

O masina cu adevarat "de vis". S-o stapanesti sanatos si fara incindente! Ma bucur ca exista un Ed. 35 cu topic de prezentare.

Link către comentariu
  • loghy a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!