Jump to content

CD Player Audi Concert/ Symphony


fan_stiinta
 Share

Postare recomandată

Salut,
Recent am schimbat casetofonul masini si am pus unu after-market. Ideea e ca de cand l-am schimbat boxele pe spate se aud mai incet. A trebuit sa cumpar si o mufa adaptoare pentru a se auzi boxele pe spate. Inainte sa schimb casetofonul, boxele se auzeau foarte bine. Nu stiu unde este problema.
Casetofonul este un JVC KW-R520 care emite 50Wx4 (https://www.emag.ro/radio-cd-auto-j...ntrol-2din-iluminare-alb-kw-r520/pd/D3LX93BBM)
Boxele pe fata sunt HERTZ DSK 130.3 care au 60W (https://www.emag.ro/difuzoare-auto-hertz-13-cm-2-cai-60w-rms-dsk-130-3/pd/D3XYBYBBM/)
Boxele pe spate sunt HERTZ UN) x165 care au 55W (https://www.emag.ro/difuzoare-auto-...-cai-165mm-putere-rms-55w-x-165/pd/D91ZQ2BBM/)
Am verfificat si setarile (Fade/Balance) si tot acelasi lucru.
Ma poate ajuta cineva ? Multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...
  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • mariuscj

    7

  • F l o r i n

    5

  • paul_e88

    4

  • cristy_4speed

    3

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salut, ca sa nu mai deschid alt topic, as avea si eu nevoie de info daca stie cineva.

Am un A3 din 2011 si as vrea sa ii montez modul bluetooth (cel din imaginea atasata).

stiti cumva daca ma pot folsi de el pentru telefon cat si pentru a asculta muzica din iphone? Fara sa conectez cabluri ... 

Daca ce am atasat nu e ok, care ar fi codul de modul ce poate face cele doua lucrusri mentionate mai sus.

intreb pentru ca pe A4 B6 am RNS E Gen2 / bluetooth 8P0 xxxxxx din generatia 2004/2006 si nu pot asculta muzica din tel, il utilizez doar pentru convorbiri telefonice.

va multumesc.

3E3112EB-1EF0-4E76-A66D-69E7B1AE9BEE.jpeg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut! 

Din cate stiu, modulele originale nu permit streaming audio. In plus de asta, cel din poza nu este compatibil cu A3 2011.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Multumesc,

Cineva care are A3 poate sa confirme despre streaming?

thx

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu am cautat, cand ai postat tu...si tot asa, am gasit ca nu suporta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • cogdao changed the title to CD Player Audi Concert/ Symphony

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!