Jump to content

Feedback update harti navigatie Octavia 3


BLiTZ
 Share

Postare recomandată

pentru a incapea pe cardul original de 16 GB, cei de la Vw au impartit hartile in diverse pachete, de dimensiuni mai mici

descarci doar ce ai nevoie

 

 

 

Update portal.pdf

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

au aparut noile harti doar in varianta full, pachetele sunt mai vechi decat erau pana acum 

Capture.JPG

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Verific diseara, insa cred ca pachetul de acum de la Skoda e identic cu ce a fost lansat prin noiembrie 2019 de VW - citisem de chestia asta, in nov am pus hartile de la VW si (mai mult ca sigur, dar mai verific) imi aparea ECE 2020/2021

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Confirm, pachetul instalat in nov. 2019 de pe VW contine pachetul ECE 2020/2021. Adica ce a aparut acum pe portalul Skoda.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...

Azi am făcut update la harti,  mers perfect din prima pe Columbus. Downloadat, formatat card, extras fișierele pe card și bagat direct în orice slot. Timp de update aprox 40 min.  

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 10 months later...

salut.  revin cu o intrebare... nu am mai facut update la harti de ceva vreme, acum pe site imi apare tot versiunea veche ECE 2 2020/2021 din CW25 2020. Nu a mai aparut alta in afara de asta ? sau am iesit eu din cei 3 ani si nu imi mai apar update-urile ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

a aparut ece 192 2021/2022

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Atunci, ar trebui luat suport iar contra cost de la el, nu?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

intra la portalul VW si descarci de acolo pentru GOLF/PAssat. Nu trebuie serie de sasiu, descarci la liber. trebuie doar sa stii exact ce sistem de navigatie ai si care e echivalenta lui la VW

 

daca ai amundsen, e mai simplu cu aplicatia DiscoverCARE, ca detecteaza ea ce harti iti trebuie in functie de ce harti ai deja pe card.

 

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 6 months later...

Cine vrea sa puna ultimele harti pe cardul de 16GB (Amundsen) trebuie sa stearga inainte fisiere de voce de la limbile mari consumatoare de spatiu (FR, GE si inca cateva) din directorul /maps/00/sds/

Eu am reusit asa, am lasat doar limba engleza, am citit ca ar functiona oricum anuntarea strazilor in tarile respective.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!