Jump to content

Bolf IV - RUD


rudiRUD

Postare recomandată

Santa Monica ! Buna alegere, cat au costat?

Esti incepator?

Sent from Sexy Nexy 4 using Tapatalk

Modificat de Muale
Link către comentariu

Dap, Santa Monica. Preferatele mele :d. M-au costat tablele mele cu cauciucuri si inca 6 milioane. Mi le-a dat si el cu tot cu cauciucuri. Da sunt :">. Dar eu nu ma mai consider. Am de 3 luni carnetu si am facut cam 4000km.

Link către comentariu
Laurentiu_LWR

Alta viata :-D...ce dimensiuni pana la urma la cauciucuri?

Sent from my GT-S5660 using Tapatalk 2

Link către comentariu

215/45 pe fata si 225/45 pe spate. asa le avea omu, si asa le-am luat si eu.

Link către comentariu

Mersi mersi. Diametrul nu difera, difera doar latimea un pic. Si daca imi da eroare, poate fi scoasa nu?

Link către comentariu

Difera si diametrul putin. Se calculeaza balonul 45% din latimea anvelopei. Cum tu ai si 225 si 215, ai si diametrul rotilor diferit.

Link către comentariu

NU iti da nici o eroare si da poate fi stearsa.Mai exact diametrul celor 225 este mai mare cu 0.4 inch.

Link către comentariu

Multumit de jantele de la mine colega? Sa le stapanesti sanatos...

Modificat de stefangolf
Link către comentariu

Bini di tat dau jante santa monica pe masina, spor in continuare la modificari si cat mai multi km fara probleme.

Link către comentariu

drumuri fara evenimente iti doresc.. cu rabdarea se fac toate prietene bine si ceva banuti normal,si referitor la jante eu am 16 si estetice si tin la galagie alegerea perfecta. sa o stapanesti sanatos

Link către comentariu

Azi am schimbat si suportul motor de pe mijloc, sau tampon anti-rasturnare. Era problema veche, si a venit si timpul lui. Pacat doar ca a apucat sa cada de tot surubul din el, si motorul din balans, mi-a frecat un furtun de la radiator de elice, si la spart. L-am inlocuit si pe el:)) :d

Link către comentariu

Cat a fost masina la schimbat suport.. am avut ocazia sa conduc ceva super super. Ce ziceti? :d

null_zps0b8f62ac.jpg

Link către comentariu

Am descoperit ca am volan reglabil pe inaltime si adancime  :vwrullz: .

Link către comentariu

Eu habarnaveam :)) am tras odata de maneta aia fara sa vreau si am zis "am rupt volanu sa moara ma-sa" :)) si dupa am vazut si eu ca se da sus-jos si fata-spate :))

Link către comentariu

Am mai facut o mica sedinta foto inainte ca masina sa mearga la schimbat ambreiajul, la facut evacuare si la schimbat faruri :D

Va las pe voi sa spuneti restul :D

 


 
npyp.jpg
 
5bl8.jpg
 
7ld9.jpg
 
uov1.jpg
 
yr9n.jpg
 
8x1n.jpg
 
mf4z.jpg
 
gph8.jpg
 
esxr.jpg
 
was5.jpg
 
i1os.jpg
 
9kpn.jpg
 
ywov.jpg
 
55go.jpg
 
xkmx.jpg
 
ytj4.jpg
 
rmkg.jpg
 
yzbx.jpg
 
q94c.jpg
 
y4mb.jpg

 

Modificat de rudiRUD
Link către comentariu

Cam multe schimbi..te-au suparat banii si vrei sa scapi de ei? :P

Sent from Lwr-itza using Tapatalk

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!