Jump to content

Grila centrala bara fata


EmilianPop
 Share

Postare recomandată

Buna colegi,

Nu de mult dupa un mic incident m-am ales fara grila centrala din bara fata. La reprezentanta costa in jur de 400 de ron si mi se pare putin cam mult pentru o bucata mica de plastic. In fine, ideea e ca nu sunt fan al chestiilor cromate iar din acest motiv as dori sa pun grila de pe modelul fara facelift. Problema e ca nu stiu daca se potriveste. Am cautat si dupa grila de pe modelul cu facelift (2007-2008) si nu am gasit decat la cateva parcuri de dezmembrari unde nu o vindeau decat impreuna cu bara fata.. Niste sfaturi?  :D

 

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Incearca site-ul pieseauto.ro

  Nu-i fac reclama, n-am nici o legatura cu ei, spun doar ca pe mine m-a ajutat mult. Sper  ca adresa respectiva ii va ajuta si

   pe altii dintre noi, userii Forumului. 

     Si sunt convins de utilitatea sa, deoarece tu nu mai trebuie sa cauti pe net o anumita piesa, vei primi oferte. 

     Am cumparat orice mi-a trebuit pentru Skoda mea la preturi ok. 

    Deosebit la acest site este ca-ti faci cont free, plasezi cererea ta  pentru o piesa anume si astepti.

       In  scurt timp vei primi oferte pe e-mail de la cei care au piesa care-ti trebuie. 

      Site-ul este utilizat cu precadere de catre firme de dezmembrari. Dar si de catre persoane fizice. Care firme citesc mereu cererile postate.

      Vei primi oferte. Nu te grabi, alege-o pe cea mai favorabila tie. Asteapta mai multe oferte, nu te repezi la prima. 

  Pretul cerut  de un ofertant oarecare este vizibil doar tie,  nu si de catre un alt ofertant. 

   Tu alegi.

       Bafta!

Modificat de lucian.1950
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

tu te referi la grila din fata cea prinsa de capota nu din bara nu? din cate stiam sunt la fel la dimensiuni; am vazut care au pus cea de facelift la modelul fara deci probabil se poate si invers.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 years later...
nebundelegat

buna baieti, am si eu o intrebare/rugaminte.am un skoda superb, 2005, 2.0 benzina, 85 kw.am avut ghinionul zilele trecute si mi s-a furat grilajul de plastic, negru, din masca fata, dreapta (capacul acela care se pune in locul halogenelor daca nu ai) si as vrea sa il cumpar.am incercat la reprezentanta skoda, costa 120 lei bucata, iar la dezmembrarui deobicei evita baietii sa descompleteze o masca doar pentru grilajul acela, si spun ca nu au deloc, sau daca ti-l vinde ti-l da la acelasi pret ca-n reprezentanta. va intreb daca stiti undeva unde as putea gasi, sau daca aveti careva de vanzare.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 months later...

Are cineva de vanzare o grila badgeless pentru Superb 3u4? Pe net nu gasesc nimic...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!