Jump to content

Seat Leon


Gbz

Postare recomandată

Salut,sunt nou pe aici asa ca am zis sa va prezint si eu masina mea.

Este vorba de un seat leon 1.9 TDI pre-fl an 2009 culoarea zenith grey

Ca dotarii nu stiu sa va spun multe,e standard cred: cruise contru dublu climatronic,geamuri electrice fara navy,piele ,incalzire scaune si alte chestii gen :

Planuri de Viitor as avea multe si sper sa le duc la bun sfarsit

-Jante Team Dynamics 1.2 http://www.topgear.co.uk/alloy-wheels/team-dynamics-pro-race-12-graphite

-Suspenie Sport

-Alte Frane ! gen cele de FR/GTI

-Stage 1,care sper sa-l rezolv luna aceasta,inca nu sunt hotarat unde vreau sa-l fac

-Interior : navy,alt schimbator,piele perforata pe volan si frana de mana

-Evacuare ceva mai mare, 2 iesiri

-O turbina ceva mai potenta

Restu e cancan...

 

Cateva poza cu masinuta:

14t1vsj.jpg

2cm1y8.jpg

2vv95yc.jpg

Link către comentariu

Frumoasa masina si ingrijita...asteptam si bara spate sa o pui pt. a fi kitu complet :D

 

Cat mai multi km fara probleme si spor la modificarile propuse.

Link către comentariu

Danke colega :beerchug:

Bara spate aero imi cam displace, ma gandesc la un difuzor de aer frumos,cum ar fi cel de la lester... :unsure:

Link către comentariu

Salut si bine ai venit pe forum.

Foarte frumoasa masina :) insa intr-advar, bara spate sock nu se prea pupa cu fata (care e absolut geniala) si cu spoilerul de pe hayon.

Jeantele alea-s absolut geniale, ai idee cumva la ce pret sunt? ...oricum, pe Polo nu cred ca merg.

Link către comentariu

Frumoasa masina, iar kit-ul ii da un aer aparte.

Sa pui poze mai mari, eventual si din interior.

La capitolul frane e mult de investit pentru ca trebuie schimbate fuzetele, amortizoarele (pe langa etrieri, cumparat portetrieri).

 

@Bwwlan:Exista si 5x100, iar la togear sunt cam 3000ron de 18".

Jantele sunt mai mult de circuit.

Modificat de The_Ego
Link către comentariu
vali_devill

Pune bara de aero,ca sa aibe continuitate masina...altfel se vede ca este din alt kit.

Brgds

Link către comentariu

Am sa tin cont de parerile voastre, acu bara spate aero va fi un "must have" aveam banuieli in privinta ei , da stiti cum e, cand iti spune 3 ca esti beat inseamna ca esti :10[1]:

Jantele sunt oem,masina fost cu ele echipata,in europa de est n-au fost vandute seaturile cu aceste jante ci doar in Germania ,Olanda si Belgia parca

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!