Jump to content

Piese din SUA


tibimakai
 Share

Postare recomandată

vreau si e ceva maruntisuri pentru broschet... revin cu lista

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

de pe ce sit intentionezi sa cumperi?

eu as vrea niste mizeriute din astea de pe situl CB Performance

panouri pentru ceasuri vdo auxiliare

http://www.cbperform...p?ProductID=829

de asemenea, voltmetru si ampermetru

http://www.cbperform...?ProductID=1198

un senzor de temperatura ulei

http://www.cbperform...p?ProductID=837

adicatelea ar fi urmatoarele:

2351 VDO Electric Oil Temperature Sender $11.95

2336 2 1/16" Cockpit Voltmeter $21.95

2337 2 1/16" Cockpit Amp Gauge $25.95

2 bucati din astea

2387 Triple Gauge Panel - Black $8.95

Modificat de MikeRG
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

se mai poate face comanda de piese?m-ar interesa cateva piese motor de 1600 de bus .mersi

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ma intereseaza pragurile exterioare (sau scaritele, cum li se mai spune, alea cu pres de cauciuc si ornament pe lateral).

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

asa retin ca pragurile erau tot de la cbperformance, cristi. ma uit la pret

In momentul asta cele mai ieftine praguri complete, set ce le-am gasit sunt cam $70-$90 acasa... trebuie confirmat ca le are pe stoc. Depinde pe cand ne hotaram sa comandam.

de pe ce sit intentionezi sa cumperi?

eu as vrea niste mizeriute din astea de pe situl CB Performance

panouri pentru ceasuri vdo auxiliare

http://www.cbperform...p?ProductID=829

de asemenea, voltmetru si ampermetru

http://www.cbperform...?ProductID=1198

un senzor de temperatura ulei

http://www.cbperform...p?ProductID=837

adicatelea ar fi urmatoarele:

2351 VDO Electric Oil Temperature Sender $11.95

2336 2 1/16" Cockpit Voltmeter $21.95

2337 2 1/16" Cockpit Amp Gauge $25.95

2 bucati din astea

2387 Triple Gauge Panel - Black $8.95

Mike,

Ce gasesti acolo, se poate comanda la adresa de Chicago, fatza de pretul de acolo, se adauga shipping in sua, si transport la romania/ kg, daca sunt usoare si nu ocupa mult spatiu, atunci nu e problema.

Per total ca sa fie clar, O sa adaug un comision ptr mine, minim 10$/comanda, sau 10$ la $100 daca e vb de mai mult de $100, si in rest ma ocup eu de restul chestiilor. Transportul peste ocean e de $2/kg, si minim 30kg pe adresa. Adica, daca aveti careva comanda mai grea de 30kg, se poate pe adresa fiecaruia fara sa mai vina la mine la adresa. Implicit, merita aduse chestii mai mari pe care ori nu le aduce posta, ori e ft scump sa le aduca...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Totul se poate. as dori ca fiecare sa se hotareasca exact ce are nevoie, si sa-mi trimita pe mail daca se poate, ptr ca sa le centralizez, si voi reveni cu preturi la fiecare, preturi exacte. Garantat preturile vor ca pe site, plus transport, dupa cum am scris mai sus, si un minim comision ptr mine, ptr deranj. Adresa de mail simpla kafercj@gmail.com.

Ptr cine are intrebari ma poate suna pe mobil 0755.787.142, in principal dupa ora 11 dimineata, ptr ca lucrez de noaptea.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...

se pare ca saptamana asta pleaca comenzile catre sua. confirm in 2-3 zile.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ce sa confirm, daca eu nu stiu pretul? spune-mi cat ma costa sa vin la tine-n poarta cu banii sa le iau. IN LEI.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

unde am ramas cu celebra comanda? ca vine iarna si eu mi-am comandat deja alte chestii mai stringente: cabluri comanda incalzitoare, furtune, burdufe planetare si am intrat in bani...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pai inafara de tine s-a cam razgandit lumea... asa ca ... nu stiu... se pare ca ramane pe la primavara...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

in 24.10.2012 ti-am scris :

"ok,ai vazut ca e simplu.

comand pragurile. "

Nu am primit nici un raspuns. Ce sa cred: CA M-AI RAZGANDIT?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

clar, fiecare cu carca lui, sau pe canalul obisnuit de la Arad...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

inseamna ca cine era vb ca comanda mai mult (era din ungaria), s-a razgandit. Ptr el era comanda, si m-am oferit ca puteti comanda si voi. Chestia e ca fara cateva zeci de kg( 60 approx) nu merita transportul. Altfel e scump vaporul.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pai m-a tot dus cu zaharelu ca comanda maine, ca saptamana viitoare, etc... pana cand a ramas in plop... saptamana trecuta a zis ca comanda dupa 1 dec. dar i-am scris ca nu se mai poate.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 10 months later...
  • 2 months later...

Am lucrat cu e-zshipping si pot spune ca sunt foare multumit. Am adus in timp record 4 colete mari din state, destul de voluminoase si cu greutate destul de mare. Toata actiunea a fost realizata din telefon, mail si transfer bancar - nici macar nu ne-am vazut personal. Coletele au fost trimise chiar de 2 furnizori din state catre e-zshipping, aici aveam strangere de inima, dar totul a decusr perfect. Ca si comparatie, oricand cu ei fata de MSC, cand, anul trecut am adus un container tot din state... decat sa lucrezi cu firme mari ca MSC, mai bine cauti alte alternative. Nu degeaba se spune sa nu mergi la pomul laudat cu sacul... Sunt la MSC niste cucoane care au o atitudine ce depaseste limita imaginabilului - iti tin transportul blocat in portul Constanta pe diverse motive aberante, doar ca sa mai platesti taxe de stocare. So, E-zshipping all the way ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...

Intradevar asa este, sunt seriosi.

In cazul aducerii unui autoturism cred ca e mai convenabil sa ceri transportul doar pana in Roterdam, costa vreo 600-700 $ , asta in functie de masina , daca e limuzina mai mare trebuie comandat container mai mare si costul se poate dubla, depinde.

 In container poti baga si niscaiva vechituri sau piese pa langa masina ca mai ai ceva loc.

Ideea e sa ai pe cineva care se intoarce din Olanda cu o platforma libera.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!