Jump to content

Service Auto Leader Bucuresti


Geo_VW
 Share

Postare recomandată

Salut dragi colegi,

 

Zilele trecute am schimbat, pentru masina din semnatura, la acest service distributia completa + ulei si filtre (piese pe original, pompa apa Hepu, ulei Castrol, filtre Mann) pret total 1700 Ron. Am intrat la 9.30 pe rampa la 11 am iesit. Mecanicii stiu meserie iar raportul calitate/ pret net in favoarea calitatii. Am stat langa masina si totul a decurs ca la carte. Recomand

 

O zi buna in continuare

 

PS: Rog un moderator sa modifice numele in Service Auto Leader

Modificat de Bwwlan
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu la ei imi schimb cauciucurile de vreo 2 ani si nu am avut probleme. Iar ca pret mi s-au parut foarte buni, adica am dat 110 lei. Prima daca cand am schimbat cauciucurile am facut-o la AutoZone in Aviatiei pentru ca era aproape de casa. Am dat atunci cam 180 de lei. Evident a fost prima si ultima data cand am trecut pe-acolo.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

A, si ca o remarca, la Brady pentru aceeasi operatiune am primt oferta 3200 lei.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...

Am fost azi la ei cu al meu polo tdi,la 60.000 km.schimbat ulei ,filtru polen ,filtru aer ,filtru motorina,filtru ulei .manopera 100 de lei durata cam o ora.scris si in cartea service operațiile făcute.consumabilele le-am adus eu m-au costat cam 350 de lei.ulei castrol,filtre mann.deci am ieșit la 450 lei total.de menționat:devizul trimis da avia pe email era cam de 850 lei pentru aceleași operații.deci...recomand!!

PS.pe proforma consumabilele erau 650 RON.cam mult!!!!

Modificat de Silver970
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Si eu apelez la ei destul de des. Raport calitate/pret nota 10! Si partea buna e, spre deosebire de PBV s.a , aici chiar isi fac treaba.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

Am citit posturile de mai sus si pare un service ok. Nelamurirea mea e legata de faptul ca la ei pe site apar ca avand 3 sedii. E vreo diferenta intre ele sau sunt la acelasi nivel al dotarilor si servicilor oferite?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

Aceeasi intrebare o am si eu ?!  Preturile sunt destul de ok, un schimb de discuri si placute/punte - 100 ron , schimb antigel 50 ron , etc 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 7 months later...

Salut

 

Eu am fost la cel din spate de la Cora Pantelimon. De celelalte nu stiu nimic.

 

O zi buna

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

Am schimbat bucşile de la basculă şi bieletele antiruliu la sediul de pe Şos. Gării Căţelu. Am fost mulţumit de prestaţia mecanicilor, de durata petrecută în service (mai puţin 2 două ore având în vedere că am schimbat bucşile mari fără suportul de aluminiu) şi de preţul achitat!

 

:icon_thumleft: :icon_thumleft: :icon_thumleft: :icon_thumleft: :icon_thumleft:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!