Jump to content

FACILITATI la Alto Syncro


Vizitator
 Share

Postare recomandată

Deschid acest acest topic in urma ultimelor discutii cu dl. Mihail Barbato; rog moderatorii, daca considera necesar, sa inchida topicul "Ceva nou la Alto Syncro" (nici titlul nu era foarte sugestiv ;) deoarece era in stadiu de "proiect". :) )

Cum spuneam, oferta este pt. membri vwforum cu card.

Doritorii, pot dobandi calitatea de - membru al clubului "Passion&Power" Alto Syncro.

Cardurile de membru al clubuli Passion&Power se elibereaza la sediul Alto Syncro.

Detalii despre facilitati puteti citi in link la "Drepturile membrilor Clubului "Passion&Power" Alto Syncro.

My Webpage

In plus!!

Se pot executa reparatii cu piese after-market; in aceasta situatie manopera poate fi negociata (in anumite limite).

NU se aplica aceste facilitati in cazul autoturismelor aflate in garantie la alti dealeri.

Ca obligatii ale viitorilor membri Passion&Power Club, ar fi:

1. Putarea suporturilor de numar cu sigla Alto Syncro Seat (pe cele existente exista varianta aplicarii de stickere).

2. Prezenta la actiunile (promotionale) organizate de Alto Syncro.

Aceasta fiind de fapt, mai mult o rugaminte de a da curs invitatiilor la astfel de evenimente.

Daca imi permiteti o parere, este chiar frumos,interesant...ceva in genul intalnirilor noastre, poate chiar mai "fun" daca sunt in genul celei de acum ~2 luni. ;) . Cei care au fost prezenti, stiu despre ce vorbesc.

Oferta este valabila pt. toate autoturismele grupului VAG.

Exista o vorba : Omul sfinteste locul.

Din contactele avute pana acum cu dl. Mihail Barbato, pot spune ca ...este omul care doreste si isi da silinta de a schimba (in bine) lucrurile in ceea ce ne priveste pe noi, clientii.

Mai are acolo un coleg demn de tot respectul (imi cer scuze ca nu i-am retinut numele) si impreuna poate reusesc ceea ce si-au propus - O alta imagine a serviciilor, calitate, promtitudine si nu in ultimul rand...incredere (caci asta ne omoara ;) )

Eu unul, nu pot decat sa le urez SUCCES!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mi se pare mie sau sunt exact aceleasi oferte ca si cu cardul AVIA? Oricum o idee buna...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

E la fel ca cel de la AVIA. Aceleasi facilitati pentru cei care au card. Sincer, initiativa e foarte frumoasa si benefica.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cam asa; in plus mai este chestia cu piesele after-market (vii cu ele de acasa) si reducerea/negocierea manoperei.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mi-au facut asta si la AVIA. Am facut revizia cu piesele mele si mi-au dat 10% pe baza cardului. Nu cred ca poti obtine mai mult. Nimic nou sub soare.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mi-au facut asta si la AVIA. Am facut revizia cu piesele mele si mi-au dat 10% pe baza cardului. Nu cred ca poti obtine mai mult. Nimic nou sub soare.

frumoasa apreciere :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mi-au facut asta si la AVIA. Am facut revizia cu piesele mele si mi-au dat 10% pe baza cardului. Nu cred ca poti obtine mai mult. Nimic nou sub soare.

Si eu am card la AVIA, masina este inca in garantie la ei, bla,bla,bla. Topicul se adreseaza, cum am mai spus, tuturor VAG-urilor si probabil ca nu toti astfel de carduri; mai mult decat atat, sunt atatia nemultumiti de servicii,atitudine,etc intalnite in service-uri (vezi topic de genul "ce service imi recomandati") care pot gasi (au sansa sa gaseasca) la Alto Syncro ceea ce-si doresc. Si asta nu pt. ca se numeste Alto ci pt. cel putin 2 oameni de acolo. Ma opresc aici pt. ca altfel nu as face decat sa repet primul post :P :P

PS. Asa-i... nimic nou sub soare; atat am putut si eu sa rezolv/gasesc pt. colegii forumisti. :D

Modificat de xxleeus
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sunt de acord cu tine, si chiar meriti felicitari pentru ceea ce ai facut. Dar nu este ceva extraordinar (pentru noi cei obisnuiti cu AVIA ma refer) dar este un motiv pentru care altii vor veni mult mai usor la ALTO SYNCRO.

Oricum o initiativa laudabila.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pai vrea si godoroja card de asta. Ai auzit Copilu` da? Sau barbato.

Cand am luat fabia de la avia nu am primit nici un card. Dar lasa ca de-acum vin la Alto sa repar octavia. Astept si cardul ;)

Nota 10 barbato

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Sa traiti "tovarasi" ! :( A fost careva in vizita la Alto sa-si faca (virgula) card?

Daca nu, nu stiu ce asteptati?! :)

Daca ati fost, poate ne impartasiti parerile/impresiile voastre.

Modificat de xxleeus
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...

Se mai poate obtine acest tip de card? daca da, cum? ma intereseaza in special in cazul meu, deoarece am cumparat masina de la metrotehnica. E vreo problema daca imi continui service-ul (reviziile) cat si partea de garantie la alto?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

oferta alto e valabila ,beneficiati de calitatea de membru passion power in schimbul '' purtarii '' de suporti nr alto syncro si sticker cu alto syncro pe luneta.

Orice SEAT in perioada de garantie poate face intretinerea si reparatiile la orice dealer SEAT din reteaua porsche si nu va pierde garantia ,indiferent de la ce dealer a cumparat masina !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Initiativa cu cardul este de laudat pentru cei de la Alto Syncro. Bravo baieti!!. Din pacate eu am cumparat o Cordoba in oct 2006 si pana acum n-am vazut cardul. Sper sa-l primesc cat de curand, desi au trecut 4 luni.

Initiativa cu cardul este de laudat pentru cei de la Alto Syncro. Bravo baieti!!. Din pacate eu am cumparat o Cordoba in oct 2006 si pana acum n-am vazut cardul. Sper sa-l primesc cat de curand, desi au trecut 4 luni.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cardul este o Formalitate...Reducerile/Avantajele sunt Realitate. :blink: ...Parerea mea

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

lucian77 suna-ma sau i-a legatura cu vanzatorul ,dar mai bine suna-ma .gasesti nr de tf pe site-ul alto syncro

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 6 months later...
Cardul este o Formalitate...Reducerile/Avantajele sunt Realitate. :frigbaitata: ...Parerea mea

intr-adevar reducerile sunt ceea ce conteaza, insa cardul este atat de "o formalitate" incat mie nici nu mi-au dat asa ceva. mi-au dat numai suporti de numar si un mare sticker pus cu mult aer sub el fix cand nu eram atent :D

oricum asta nu inseamna ca nu o sa ma duc sa imi fac o revizie mai cuprinzatoare la alto zilele astea, ca sa ma conving daca acea reducere de 10% la manopera o sa mi se aplice (ma duc cu piesele ce urmeaza sa le iau de la volksman) :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

barbato mihail
intr-adevar reducerile sunt ceea ce conteaza, insa cardul este atat de "o formalitate" incat mie nici nu mi-au dat asa ceva. mi-au dat numai suporti de numar si un mare sticker pus cu mult aer sub el fix cand nu eram atent :huh:

oricum asta nu inseamna ca nu o sa ma duc sa imi fac o revizie mai cuprinzatoare la alto zilele astea, ca sa ma conving daca acea reducere de 10% la manopera o sa mi se aplice (ma duc cu piesele ce urmeaza sa le iau de la volksman) :D

Facilitatea nu e din cauza ca sunteti membrii vw forum al dlui Voinea , e o intelegere intre alto si dvs ca client.In cazul in care s-au pus suportii de nr fara voia dvs si doriti totusi sa beneficiati de calitatea de membru al clubului nostru ,va rog ca la intrarea in service sa spuneti acest lucru receptionerului sau mie...Scoalaveche nu imi spune multe...

Am acordat reducerea pentru f putini membrii ai acestui forum in sensul ca au obtinut-o pt ca sunt membrii ai acestui forum.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu nu nu!!! doamne fereste sa imi fi pus cineva suporti fara sa doresc eu acest lucru! dimpotriva, eu am intrebat ce si cum cu "PASSION&POWER CLUB" si eu am vrut sa intru in acest club. imi pare rau daca am fost inteles gresit. eu nu ma refeream decat la faptul ca nu am primit SI un card. oricum, dupa cum ziceam, nu cardul in sine este important pt ca am destule bucati de plastic in portofel :D

cat despre sticker, ma refeream la faptul ca l-a pus un baiat cand eu eram atent cum monteaza suportii alt baiat. nu ca nu l-ar fi vrut/ca nu as fi stiut ca o sa "port" si un sticker :(

ne vedem cat de curand la revizie :( mersi.

Modificat de scoalaveche
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!