Jump to content

Motoras stergatoare parbriz AUDI A3


aditzu
 Share

Postare recomandată

Salutare Domnilor,

 

Incerc sa gasesc un motoras stergatoare fata pentru un Audi A3 2005 1.9TDI BKC de cateva zile... coldul piesei este: 8P1 955 119 C.

Imi poate confirma cineva daca pe motorasul de pe Golf5 este compatibil cu un Audi A3.

 

Pana acum am cautat la dezmembrari si dupa cum va imaginati nu prea dezmembreaza nimeni un A3 zilele astea - un centru de dezmebrari din Satu Mare mi-a recomandat sa caut motorasul de pe Golf5 care ar fi compatibil cu cel de pe AUDI.

 

Am verificat si pretul unui motoras nou: 1.250 RON (fara bratele metalice) - cum nu ma grabesc f tare as prefera sa gasesc ceva la dezmembrari... :-)

 

Atasez si 2 poze cu motrasul.

 

Orice sugestie este binevenita.

 

Thx,

Adi

 

 

post-3450-0-34650400-1360232707_thumb.jp

post-3450-0-19891600-1360232713_thumb.jp

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

din pacate la golf 5 este cu totul diferit ,constructiv vorbind in primul rand!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 6 months later...

se potriveste oricare motoras ..terminatia A,B,C,D,E , probat de mine. Merge cu incredere. De la an la an difera litera din coada.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!