Jump to content

Accesorii Golf5


toni
 Share

Postare recomandată

Am gasit suportul pe tmtuning.com. Costa 40 $ si inca 10 $ capacul care poate acoperi spatiul gol. Poate ne unim mai multi sa comandam si impartim transportul.

http://www.tmtuning.com/HOME/catalog/produ...lt_product=1736

Modificat de Andrei JSE
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...
  • Replies 732
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Dudu

    37

  • homeboy

    29

  • 4abc

    25

  • lucianwwl

    23

Top Posters In This Topic

Posted Images

lucian_90tud

Ar fi frumos daca ar mai da cineva comanda de pe tmtuning si impartim costul transportului. Eu as fi de acord cu asa ceva :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cu mare noroc am facut rost de suportul 2DIN original. Este super, se integreaza perfect, are niste ghidaje pe care intra si este de o calitate foarte buna. Recomand!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut,

am gasit topicul acesta despre accesorii la VW Golf V si m-a gandesc ca ma puteti ajuta cu o informatie.Am vazut azi la semafor(nu am reusit sa ii fac o poza) un Golf V ce avea pe portbagaj in partea de jos o banda cromata gen cele OEM.Stiti unde pot gasii si eu un asemenea ormanemt pentru ca pe OEM e cam scump.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Administrator

Topicul se ocupa cu accesorii OEM

Poti incerca la cei cre audc kamei, rieger, samd

LE: la care te referi? la cea de pe bara, de protectie, sau pe buza hayonului?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut albz07,

Ti-am dat PM cu un site unde poti gasi ceea ce te intereseaza.(nu vreau sa fac reclama)

Bafta

Modificat de eugenus
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cine ma poate ajuta???? Are cineva idee unde as putea gasi un set de praguri OEM pentru VW G5(in Romania)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut albz07,

Ti-am dat PM cu un site unde poti gasi ceea ce te intereseaza.(nu vreau sa fac reclama)

Bafta

Nu poti face public respectivul site? Poate fi util pentru mai multi...si oricum mai sunt si alte site-uri postate deci nu cred ca e vorba de reclama.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

La cerere:

http://www.logtuning.ro/associated_product...p;id_product=14

Spor la cumaraturi :coolpics:

Salut Sergiu 88,

Poti comanda la orice dealer VW coduri 1K4853859B 9B9 si 1K4853860B 9B9.

Praguri GTI aprox 155 RON fara chitul de prindere, cu totul te duce la aprox 500 RON.

Daca vrei cauta pe forum Praguri GTI si vei afla toate informatiile.

Bafta

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cine ma poate ajuta???? Are cineva idee unde as putea gasi un set de praguri OEM pentru VW G5(in Romania)

Salut,

Eu m-am interesat de praguri OEM la PBN. Le au pe stoc si costa 184 RON bucata. O sa mai ai nevoie si de alte cateva accesorii care te vor mai costa in jur de 70-80 RON. Tot la ei le vei gasi si le au pe stoc. Sau cel putin le aveau cand m-am interesat eu saptamana trecuta.

Bafta!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Atunci cand ai dat comanda tu ce coduri i-ai dat??? Si un numar de telefon la care ai sunat daca se poate ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Administrator

Aveti aici topicul dedicat deschis chiar de mine. Sunt cred toate informatiile necesare

Folositi functia Search!

Mersi!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 months later...

Are cineva idee unde gasesc ornamente cromate pentru grila radiator?

Am gasit aici, dar e cam scump, caut ceva mai ieftin daca se poate :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Administrator

Este vorba de tot setul de 4 buc praguri pt 4door

Doar cele fata ~90 $

Davides, rog posteaza si tu pentru a fi inteles si concis... Mersi

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@dudu vroiam sa iau niste ornamente de prag pt. protejarea acestora dar nu la pretul ala :) ... am fost concis? :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...

in legatura cu adaptorul 2 din OEM am comandat unul la Scorpion Galati pretul e de 282 RON (cam mare pretul ) nu am codul ca nu mi la dat dar asta e pretul!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

M-ar interesa sertarele de sub scaun: are cineva idee daca pe langa reperele 18,19,20,21,22 ar trebui comandat si altceva? In faza asta is interesat sa vad doar la ce pret ajunge un sertar!

post-21103-1257754218_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

DIn poza se pare ca nu. Pentru Octavia2 e 90 lei.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mi se pare pretul foarte mic...dubios (pentru sertar+sine)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare.

Postez aici, desi nu stiu daca ar trebui sa incadram ANVELOPELE de IARNA la accesorii. Dar nu am gasit nici un topic dedicat acestui capitol, destul de important cred io. Am gasit un topic dedicat doar unui Versus, unde se faceau referiri doar la doua modele Dunlop si GoodYear parca.

Daca ar fi dupa mine, ar fi indicat un topic special pentru Golf V si Jetta pentru anvelopele si restul accesoriilor de iarna.

Vreau sa-mi incaltz golfuletzul cu sosete de iarna, si as fi vrut sa gasesc si eu cateva pareri despre fenomen. In afara de cateva lucruri bine stiute in domeniu (faptul ca Dunlop sunt mai zgomotoase decat restul), nu prea am gasit nimic convingator. A incercat cineva Fulda? Au scos anul asta un model nou, Kristall Montero 3. Le-a avut cineva in anii anteriori? S-au descurcat cu ele sau nu.

Sper sa primesc cateva pareri. Nu cumva, daca achizitionez Alpine 3, dau o caruta de bani doar pe brand? Io am avut anul trecut, pe alta masina asa ceva, doar 2 pe fata, si pot sa spun ca am iesit elegant din iarna. Numai ca a venit criza, si parca n-as mai arunca banii pe brand. Mi-as lua Fulda, dar mi-e putin teama.

Inca odata, poate posteaza cineva p'acilea niste pareri despre INCALTARILE DE IARNA!

Multumesc anticipat.

PS: Daca am gresit patratica, delete si warn! Si scuze de off topic.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

Detin un MKV model trendline.Problema este ca as vrea sa imi montez sertare sub scaunele fata dar la Scorpion Galati am intrebat daca pot aduce sertarele respective iar raspunsul a fost :"nu se pot monta sertare ci doar sa schimb scaunele cu totul"!Aveti idee se pot monta pe scunele existente si daca da dati-mi un cod pentru ca cred ca tipa de la vanzari piese nu a avut chef sa caute??????

Multumesc!

Modificat de l.marian
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ce tampenie!se pot comanda fara probleme.nu are chef de munca si chiar poti sa te duci si sa faci un pic de atmosfera.pe criza asta,trebuia sa fie bucurosi ca le calca cineva pragul.parca ar fi moca.la ce dealer ai patit treaba asta romaneasca?

sorry,am observat mai tarziu ca scorpion.my bad.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

si eu am patit ca am sunat la dealerul quarkmotors din deva si m-a pus sa sun prin arad ca vai doamne ei vand numai masini nu si accesorii ...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!