Jump to content

Inchidere centralizata


danny_alk
 Share

Postare recomandată

salut!

Am un New Beetle din 2002 si ma intereseaza sa montez inchidere centralizata cu telecomanda, precizez ca nu am nici cea care deschide ambele usi, fiecare usa se deschide separat, deci am nevoie te tot sistemul. Daca stiti ceva firma in Arad sau Timisoara care se ocupa cu asa ceva, sau daca aveti un DIY ar fi minunat. Multumesc !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut.

Te pot ajuta astfel -> se monteaza ca la golf 4, doar ca difera un pic modul in care se desfac panourile de la usi (pe forum exista descrierea cu modul in care se desfac) si plasticele de sub volan.

Oricum un electricean auto (sau un montator de alarme/inchideri centralizate), in cel mai rau caz, se prinde din mers unde trebuie sa lege o inchidere centralizata -> e destul de complicat pt cineva care nu a mai montat asa ceva sa se descurce usor din DIY (iar eu nu am asa ceva, momentan).

Numai bine.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Multumesc mult. Daca rezolv ceva am sa postez. O zi minunata.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • loghy changed the title to Inchidere centralizata

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!